Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła.
  2. We wtorek święto Św. Tomasza Apostoła.
  3. Przypominamy że do niedzieli 26 sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. W niedzielę Msze  o 00, 8.30, 10.30, 12.00 i 19.00. Pozostałe msze bez zmian. Nowenna do św. Michała we wtorek, do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.; Adoracja N.S. w czwartek od 17.30; Koronka do B. Miłosierdzia w piątek przed Mszą wieczorną.
  4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie przed Mszą św. W czwartek modlimy się w intencji powołań, w piątek i sobotę w intencjach wynagradzających. Chorych odwiedzimy w umówionych terminach.
  5. Przypominamy, że od lipca nauki dla rodziców i chrzestnych odbywać się będą cyklicznie w I, II i III sobotę miesiąca, kolejno: w naszej parafii, w parafii Królowej Polski i w Sanktuarium. Najbliższa nauka 7 lipca o 19.00 w naszej parafii.
  6. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wychodzi z naszej parafii 1 sierpnia. Na spotkanie organizacyjne zapraszamy w piątek o 19.00
  7. Za ofiary składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  8. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego i Niedzieli w nich: Politycy zapominają o Opatrzności; Święta z sąsiedztwa;Miłość ludzka nie jest Bogiem;Cała prawda w muzyce.
  9. W związku z rokitniańskim Rokiem Jubileuszowym redakcja TVP3 Gorzów Wielkopolski będzie realizować transmisje Mszy św. z Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie w każdą pierwszą sobotę miesiąca poczynając od 7 lipca br. aż do zakończenia Roku Jubileuszowego. Początek transmisji o godz. 11.00. Pracownikom TVP3 Gorzów Wielkopolski oraz wszystkim, którzy z ich pomocą łączyć się będą z sanktuarium rokitniańskim, biskup zielonogórsko-gorzowski Tadeusz Lityński udziela swego pasterskiego błogosławieństwa.
  10. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

 

  Świebodzin 01.07.2018 r.                                                Proboszcz   Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u