Ogłoszenia Duszpasterskie na XXI Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła jednocześnie uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Po Mszy o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 2. Dekretem ks. Bpa Diecezjalnego do pracy w naszej parafii powołany został ks. Krzysztof Ornatowski – jako wikariusz współpracownik. Serdecznie witamy ks. wikariusza i życzymy owocnej i twórczej pracy oraz radosnego pobytu w naszej parafialnej wspólnocie.
 3. Od niedzieli 2 września wracamy do zwykłego porządku odprawiania Mszy św.         W niedzielę nie będzie Mszy o 7.00 i 19.00, a będzie o godz. 15.00.
 4. W tym tygodniu I-sza sobota miesiąca – oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP. W każdą pierwszą sobotę miesiąca odbywa się piesza pielgrzymka z Międzyrzecza do Rokitna w fatimskim duchu wynagrodzenia.Początek o 7.30 przy straży pożarnej na trasie wylotowej do Rokitna. W imieniu organizatorów zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. Chorych ks. Rafała, ks. Krzysztof odwiedzi w sobotę  od 7.00;  Marek w umówionym terminie.
 6. Nauka dla rodziców i chrzestnych w najbliższą sobotę 1 września w naszej parafii.
 7. W sobotę 1.09 Imieniny obchodzi s. Bronisława. Msza w jej intencjach o 18.00.
 8. Zainteresowanych wyjazdem na Lednicę Seniora – 1 września –prosimy o zgłaszanie się do ks. Marka.
 9. W sobotę 8 września o 6.00 wyruszy XXXVIII  Piesza Pielgrzymka do Rokitna. Dla      lepszej organizacji prosimy o wcześniejsze zapisy w zakrystii i wpłatę 20 zł na cele   organizacyjne min. za przejazd autokarem.
 10. We wtorek o 16.00 na plebanię zapraszamy zainteresowane rodziny po odbiór ofiarowanych przez Parafian przyborów szkolnych oraz przez Caritas Diecezjalną plecaków.
 11. W przyszłą niedzielę 2 września o 19.00, Grupa Błękitna zaprasza na spotkanie
 12. Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Akcja Katolicka    wydała okolicznościowy Śpiewnik Pieśni Patriotycznych.

W przyszłą niedzielę (02 września) Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza do zakupu śpiewników, z których uzyskane środki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów tablic pamiątkowych poświęconych zmarłym proboszczom naszej parafii.

 1. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela, a w nich takie artykuły jak: Jak osłabić rodzinę; Zakochanie to narkotyk, a miłość – lekarstwo(GN) Trzeba ufnie modlić się o nowe powołania; Krucjata na zachód(N)
 2. Za ofiary złożone na remont Domu Sióstr – 6300 tyś. zł, składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 26.08.2018 r.                                      Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u