Ogłoszenia Duszpasterskie VII Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie

 1. Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocna- WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE. W naszej parafii uroczystość I Komunii. O 10.00 dzieci z SP 2 i KZE, o 12.00 z SP 7. Pamiętajmy o modlitwie w intencji dzieci i ich rodziców.
 2. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Św. Msza św. o 10.30 w intencji rolników, pracujących na roli i Ruchu Ludowego Powiatu Świebodzińskiego.
 3. Trwa miesiąc maj i Nabożeństwo Majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św., po Mszy Nabożeństwo Majowe.
 4. Dzisiaj 13-ty dzień miesiąca , zapraszamy na pierwszy Wieczór Fatimski. O 18.00 Msza Św. w intencjach czcicieli M.B. Fatimskiej, następnie modlitwa różańcowa i procesja z figurą M. B. Fatimskiej ze śpiewem Litanii Loretańskiej. Naszą modlitwę zakończymy Apelem Jasnogórskim. Nie będzie apelu o 21.00.
 5. Odnowa w Duchu Św. zaprasza na spotkanie jutro, Grupa Biblijna w piątek po Mszy św.
 6. GWSD w Paradyżu zaprasza w sobotę  19 maja o 20.30 na Akatyst do Ducha Św..
 7. Zapraszamy na wyjazd na Lednicę Młodych 2 czerwca i na pielgrzymkę do Łagiewnik, Wadowic i Lwowa od 8 do 13 października. Szczegółowo informacje i zapisy w zakrystii.
 8. W przyszła trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont Domu Sióstr.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: W Gościu –Chrystianofobia po Polsku, Bóg jest większy niż choroba. W Niedzieli – Czy znów Andrzej Bobola uratuje Ojczyznę? , Pułapka nieopisanego świata.
 10. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 11. Zapraszamy na spotkanie dzisiaj o 17.00 w kawiarence pod plebanią kościoła MB Królowej Polski z dziennikarką i reżyserką Ewą Stankiewicz i jej mężem Glennem Jorgensenem. Temat spotkania Smoleńsk. Fakty i mity.

         Świebodzin 13.05.2018r.                                            Proboszcz  Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u