Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj VI  Niedziela Zwykła. W przyszłą niedzielę po Mszy o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Spotkanie Rodziców dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii odbędzie się w przyszłą niedzielę 23 lutego o 16.00.
  3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu św., we wtorek  Grupy Biblijnej.
  4. 4. We wtorek po Mszy wieczornej Nowenna do św. Michała Arch.; w środę przed Mszą Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy; w czwartek pół godziny przed Mszą wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. 5. W środę zapraszamy kandydatów do bierzmowania z grupy starszej na mszę i spotkanie o godz. 18.  Proszę zabrać ze sobą indeksy. Obecność jest obowiązkowa. Kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej zapraszamy na mszę i spotkanie w piątek o 18. Proszę również zabrać ze sobą indeksy.
  6. 6. W sobotę – święto Katedry św. Piotra i 22 dzień miesiąca – po Mszach św. zapraszamy na modlitwy za przyczyną św. Charbela. Po mszach będzie udzielane błogosławieństwo Jego relikwiami.
  7. W piątek 21 Lutego  o 19.00 w naszej parafii rozpocznie się Kurs Przedmałżeński.  Szczegóły na stronie internetowej parafii.
  8. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Caritasu. W zeszłym roku Caritas Diecezjalna uzyskaną kwotą blisko 700 000 zł pomogła wielu potrzebującym osobom. Była to pomoc rzeczowa, żywnościowa i społeczna.  Pomoc w rozliczeniu PIT-u oferują panie z PZC w godzinach otwarcia kancelarii parafialnej.
  9. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela. A w nich min. artykuły:  Dla mnie jest on wielki, Sekwana wpada do Wisły (GN), Do tańca i do różańca, Umiar w czasach nadmiaru, Drogowskazy katolika (N).
  10. Za ofiary złożone dzisiaj na tacę a przeznaczone na malowanie kościoła  i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 16.02.2020 r.                 Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u