Ogłoszenia Duszpasterskie NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

  1. Dzisiaj VI Niedziela Zwykła. W przyszłą niedzielę po Mszy o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Dzisiaj Mszą św. o godz. 15:00 rozpocznie się spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z gr. młodszej.
  3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu św.
  4. 4. We wtorek po Mszy wieczornej Nowenna do św. Michała Arch.; w środę przed Mszą Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy; w czwartek pół godziny przed Mszą wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek przed Mszą wieczorną Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. 5.W piątek święto Katedry św. Piotra i 22 dzień miesiąca – po Mszach św. zapraszamy na modlitwy za przyczyną św. Charbela oraz błogosławieństwo Jego relikwiami.
  6. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela. A w nich min. artykuły:  „Tajemnica Medjugoria” (GN), czy w (N) „Wiek XXI wiekiem cudów”.
  7. Od dnia 6.02.2019 r. realizowany jest na terenie Gminy Świebodzin program Taxi – Senior 60 plus, w ramach którego mieszkańcy gminy, osoby samotne, chore i niepełnosprawne, powyżej 60 r. życia, posiadający Świebodzińską Kartę Seniora mogą korzystać z bezpłatnych usług transportowych do lekarza. Więcej informacji na plakatach i ulotkach oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej. 
  8. W dniach 15-17 marca w Zielonej Górze odbędą się III Warsztaty liturgiczno-muzyczne. W trakcie warsztatów uczestnicy nie tylko nauczą się pieśni, ale też nabędą umiejętności w zakresie emisji głosu, śpiewu chóralnego, interpretacji tekstów. Zapisy do 3 marca na stronie www.wlm.zgora.pl Koszt 90 zł. Więcej informacji w dzisiejszym wydaniu Niedzieli.
  9. Za ofiary złożone dzisiaj na tacę, a przeznaczone na remont naszej świątyni  i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

            Świebodzin 17.02.2019 r.                                       Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u