Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną

 1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. O  12.00 Msza św. w intencji Ojczyzny z dziękczynieniem z 1050 lecie chrztu Polski.
 2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe, czyli modlitwa o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.
 3. We wtorek  3 maja uroczystość NMP Królowej Polski – Głównej Patronki Polski. Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Porządek Mszy św. w kościele parafialnym o  7.00, 9.00,10.30 i 18.00, na Widoku o 8.00, w Grodziszczu o 9.30. Uroczystości Patriotyczne rozpoczną się Mszą św. o 10.30 w kościele M. B. Królowej Polski.
 4. W przyszłą VII Niedzielę Wielkanocną uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszę św. o 15.00 i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Rafała i ks. Marka.
 5. W tym tygodniu I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. W czwartek modlimy się  w intencji powołań, w piątek i sobotę w intencjach wynagradzających. W piątek rozpoczynamy Nowennę do D. Św.
 6. Chorych ks. Rafał odwiedzi w piątek, ks. Marek w piątek i sobotę od 7.00.
 7. Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe: od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św. ,po Mszy Nabożeństwo Majowe. Dzisiaj z racji I-szej niedzieli miesiąca również po Mszy wieczornej. Przez cały maj, codziennie o 21.00 zapraszamy na Apel Maryjny.
 8. W zakrystii jest możliwość zapisania się na wyjazd na spotkanie młodych w LEDNICY, które odbędzie się 4 czerwca. Ilość miejsc ograniczona.
 9. W Roku Jubileuszu Miłosierdzia Bożego, w dniach od 25 czerwca do 3 lipca organizujemy pielgrzymkę do Włoch (Padwa, Watykan, Monte Casino, Asyż, Wenecja, Wiedeń). Koszt Pielgrzymki: 800 zł + 460 euro. Więcej szczegółów i zapisy u ks. Rafała
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: W GN min. Wolni niewolnicy; 16          w Niedzieli: Konstytucja w cieniu Targowicy s. 38.
 11. W czwartek po Koronce PZC zaprasza do odbioru kolejnej partii jabłek w kancelarii parafialnej.
 12. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin  01.05.2016 r. Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

 

 1. W najbliższą niedzielę, 8 maja po Mszy św. o godz. 15.00 odbędzie się w naszym kościele uroczysty koncert kończący Warsztaty Liturgiczno Muzyczne, które będą trwały od piątku 6 maja. Będzie to zwieńczenie pracy prowadzących dyrygentów oraz uczestników. Jak już wcześniej informowaliśmy Warsztaty prowadzone będą przez wybitnych muzyków, panów Piotra Pałkę, Huberta Kowalskiego, Jakuba Tomalaka i Pawła Bębenka, którzy wraz z uczestnikami Warsztatów zapewnią oprawę uroczystej Mszy św. o 15.00.W miarę możliwości zachęcamy do uczestnictwa w tym dniu w Eucharystii o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i osoby spoza parafii do spędzenia czasu przy dźwiękach na chwałę Bożego Miłosierdzia i uwielbienia dla czci N. Maryi Panny i św. Józefa.

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u