OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE  NA  VI   NIEDZIELĘ   WIELKANOCNĄ

 1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna.
 2. W przyszłą VII Niedzielę Wielkanocną uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W poniedziałek , wtorek i środę tzw. Dni Krzyżowe, czyli modlitwa o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli przy krzyżu misyjnym.
 3. W piątek 22 dzień miesiąca oddajemy cześć św. Charbelowi. Po Mszach św. nowenna przez wstawiennictwo Świętego i błogosławieństwo relikwiami.
 4. W piątek rozpoczynamy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Św. Przy wyjściu z kościoła proszę o zaopatrzenie się w teksty nowenny i o modlitwę również w swoich domach.
 5. Trwa miesiąc maj i nabożeństwo majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św., po Mszy Nabożeństwo Majowe. Dzisiaj nabożeństwo o 17.30. Natomiast codziennie o 21.00 zapraszamy na Apel Maryjny.
 6. Spotkanie Odnowy w Duchu Św. w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kościele.
 7. SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA RODZICÓW DZIECI PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚW. W ŚRODĘ O 19.00 W KOŚCIELE. PROSIMY O OBECNOŚĆ TYLKO JEDNEGO Z RODZICÓW.
 8. Zachęcamy w dalszym ciągu do zakupu PASCHALIKÓW w cenie 15 zł. Niech paląca się świeca przy posiłkach, przy modlitwie przypomina o pomocy, którą w ten sposób ofiarujemy dzieciom w Rwandzie.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu jak i w Niedzieli, spośród wielu ciekawych artykułów zachęcamy do przeczytania tych dotyczących św. Jana Pawła II z okazji przypadających jutro -100 urodzin świętego.
 10. Za ofiary dzisiaj złożone na remont kościoła, składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 11. Bp Diecezjalny Tadeusz Lityński informuje, że 23 maja br. o godz. 11.00 w kościele seminaryjnym w Gościkowie-Paradyżu przyjmą święcenia prezbiteratu następujący diakoni:
 12. Łukasz Bajcar z parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Szprotawie
 13. Dawid Klepusewicz z parafii pw. św. Józefa Rzemieślnika w Nowej Soli
 14. Wojciech Lisiewicz z parafii pw. św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze
 15. Jarosław Marszałek z parafii pw. św. Klemensa w Głogowie
 16. Paweł Mikołaj czak z parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP we Wschowie

Ponadto do święceń diakonatu przystąpi alumn V roku, Konrad Jasiewicz, z parafii pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Kolsku.

Dziękując Bogu za dar ich powołania, proszę wszystkich o modlitwę w ich intencji.

 1. W ramach obchodów 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, Pierwszy Program Telewizji Polskiej oraz Polskie Radio wyemitują w poniedziałek 18 maja br. o godzinie 18:00 widowisko muzyczne Santo subito – Prorok naszych czasów, podczas którego zaprezentowane zostaną utwory ważne dla polskiej kultury, przybliżające sylwetkę i nauczanie Papieża Polaka.
 2. Przewodniczący Episkopatu Polski w słowie do wiernych, zachęca do korzystania z sakramentu spowiedzi i Komunii świętej jeszcze w czasie wielkanocnym. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafii.

Świebodzin 17.05.2020 r.                                          Proboszcz  Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u