Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną

 1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. Jest to dzień 9 rocznicy święceń Ks. Krzysztofa, polecamy Go modlitwie. Po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 2. W przyszłą VII Niedzielę Wielkanocną uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.  W poniedziałek, wtorek i środę tzw. Dni Krzyżowe, czyli modlitwa o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.
 3. Dzisiaj przypada Dzień Matki. Modlimy się w intencji Matek żyjących i zmarłych. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Majowe, które ofiarujemy w tych intencjach.
 4. W piątek święto Nawiedzenia NMP; jednocześnie w piątek rozpoczynamy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Św.
 5. Trwa miesiąc maj i nabożeństwo majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do piątku o 18.00 Msza św. ,po Mszy Nabożeństwo Majowe. Dzisiaj nabożeństwo o 17.30. Natomiast codziennie o 21.00 zapraszamy na Apel Maryjny.
 6. W czwartek zapraszamy na Mszę w intencji i intencjach ks. Marka z okazji 10 rocznicy święceń.
 7. Od soboty 1 czerwca rozpoczynamy nabożeństwo czerwcowe ku czci NSPJ.
 8. Zapraszamy Młodzież na wyjazd do Rokitna na Diecezjalne Dni Młodzieży 15 czerwca, są też jeszcze wolne miejsca na wyjazd na Lednicę – więcej informacji u Ks. Krzysztofa. W środę po Mszy wieczornej spotkanie Osób wyjeżdżających na Lednicę, wyjazd 1 czerwca o godz. 6:45 z parkingu przy „Biedronce” na ul. Sukienniczej.
 9. W przyszłą niedzielę 2 czerwca w całej Ojczyźnie po Mszach zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: GN: Od nas słusznie się wymaga więcej – wywiad z Prymasem Polski, Śpiewam, czyli jestem – rozmowa z Ireną Santor, N: Grób Pański – potwierdzona autentyczność, Obok siebie i razem – artykuł o Mamach
 11. Za ofiary złożone na remont kościoła 6450 zł., składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

               Świebodzin 26.05.2019 r. Proboszcz  Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u