Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną

 

  1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. W przyszłą VII Niedzielę Wielkanocną uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W poniedziałek , wtorek i środę tzw. Dni Krzyżowe, czyli modlitwa o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli przy krzyżu misyjnym.
  3. Jutro 22 dzień miesiąca oddajemy cześć św. Charbelowi. Po Mszach św. nowenna przez wstawiennictwo Świętego i błogosławieństwo relikwiami.
  4. W piątek przypada Dzień Matki. Modlimy się w intencji Matek żyjących i zmarłych. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Majowe , które ofiarujemy w tych intencjach.
  5. W piątek rozpoczynamy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Św.
  6. Trwa miesiąc maj i nabożeństwo majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św. ,po Mszy Nabożeństwo Majowe. Dzisiaj nabożeństwo o 17.30. Natomiast codziennie o 21.00 zapraszamy na Apel Maryjny.
  7. W ramach diecezjalnych obchodów setnej rocznicy objawień w Fatimie zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuarium w Rokitnie 3 czerwca – w pierwszą sobotę miesiąca. Koszt przejazdu 15 zł. Zapisy w
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: W Gościu – Karanie Boskie; Obcy w obcym świecie.   W Niedzieli –  Jan Paweł II największy z Polaków; Zabawa zapałkami.
  9. Za ofiary dzisiaj złożone na remont Domu Sióstr, składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

               Świebodzin 21.05.2017                                       Proboszcz  Ks. Zbigniew Nosal

 

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u