Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj V Niedziela Zwykła. Jutro wspomnienie św. Agaty- po Mszy poświęcenie   chleba, wody i soli. Sól i chleb św. Agaty od ognia ustrzeże chaty
  2. W przyszłą niedzielę 11 lutego NMP z Lourdes- Światowy Dzień Chorego. Do modlitwy w intencji chorych połączonej z namaszczeniem osób chorych zapraszamy w sobotę 10 lutego o 9.00. 
  3. Spotkanie Odnowy w Duchu Św. w poniedziałek po Mszy a Grupy Biblijnej w piątek po Mszy wieczornej.
  4. W przyszłą niedzielę Mszą o 15.00 rozpocznie się spotkanie kandydatów do bierzmowania –gr. starsza i młodsza.
  5. Msze św. od poniedziałku do piątku o 7.00 i 18.00, w sobotę o 9.00 i 18.00. Kancelaria czynna w poniedziałek i piątek od 16.00 do 17.00; w środę od 10.00 do 11.00. We wtorek po Mszą wieczornej Nowenna do św. Michała Arch.; w środę przed Mszą Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy; w czwartek pół godziny przed Mszą wieczorną adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek przed Mszą o 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. Do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny. A w nich : Atak z Izraela; Skleić Polskę, Krok po kroku; Mamo, tato, przytulcie mnie!
  7. W przyszłą niedziele po Mszach zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów w naszej diecezji. Za ofiary złożone 2 lutego na zakony kontemplacyjne- 1695 zł, składane na potrzeby kościoła i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  8. Kurs przedmałżeński rozpocznie się 16 lutego o 19.00 w parafii Matki Bożej.
  9. W czwartek zakończyliśmy wizytę duszpasterską – Kolędę. Jednym z zadań, które rodzi się z kolędowych spostrzeżeń jest ciągle potrzeba modlitwy i ofiar w intencji nawrócenia grzeszników. Wobec wielu zaniedbań moralnych i religijnych w rodzinach prosimy o modlitwę w tych intencjach i zapraszamy do wspólnej modlitwy w różnych formach nabożeństw w naszym kościele. Rodzinom, które przyjęły kapłanów i przyniesione przez nich błogosławieństwo, za życzliwość i religijną atmosferę podczas wizyty  serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również za złożone przy tej okazji ofiary. Bóg  zapłać!. Przypominamy również o ofiarach na Seminarium Duchowne w Paradyżu. Podpisane koperty prosimy składać do Wielkanocy na tacę, w zakrystii czy kancelarii.

 

Świebodzin 04.02.2018 r.                           Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u