OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

  1. Dzisiaj V Niedziela Zwykła.
  2. We wtorek 11 lutego NMP z Lourdes-Światowy Dzień Chorego. O 9.00 Msza sw. w intencji chorych połączona z namaszczeniem osób chorych. Serdecznie
  3. W piątek przypada święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.
  4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu św., we wtorek Grupy Biblijnej.
  5. Siostrze Bronisławie i panom: Andrzejowi Hoffman, Jerzemu Mech , Marcinowi Mieżeń i Arkadiuszowi Porianda dziękujemy za demontaż dekoracji świątecznej.
  6. Do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny, a w nich artykuły: Wejściówka do nieba- o Mszach gregoriańskich; Krotka historia pieniądza; Taca czy TACOmat?; O sensie cierpienia, miłości i sile modlitwy; i dodatek – miniaturowa książeczka – Modlitwy o miłość.
  7. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Caritasu. W zeszłym roku Caritas Diecezjalna uzyskaną kwotą blisko 700 000 zł pomogła wielu potrzebującym osobom. Była to pomoc rzeczowa, żywnościowa i społeczna. Pomoc w rozliczeniu PIT-u oferują panie z PZC w godzinach otwarcia kancelarii parafialnej.
  8. Po Mszach zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów w naszej diecezji; w przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca – ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na malowanie kościoła, a za ofiary składane na potrzeby parafii, i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

 

       Świebodzin 09.02.2020 r.                              Proboszcz       Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u