Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu.
 2. Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Naszym duchowym przeżyciom przewodniczył będzie ks. Przemysław Janicki – wikariusz z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, którego serdecznie witamy. Szczegółowy plan na tablicach ogłoszeń.
 3. Z racji rekolekcji do środy włącznie Msze św. o 9.00.  i 18.00 Kancelaria parafialna w środę nieczynna. 
 4. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek przed Mszą modlitwy w intencji powołań, w piątek po Mszy św. nabożeństwo w intencjach wynagradzających. Spowiedź z okazji I piątku w piątek od 17.00.  
 5. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30; dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale z nauką pasyjną dzisiaj o 00. W czasie Gorzkich Żali zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 6. Sanktuarium Miłosierdzia B. zaprasza w sobotę 8 kwietnia o 17.00 na inscenizowaną Drogę Krzyżową przy Figurze Chrystusa Króla. Zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
 7. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy poświęcenie palm, natomiast 11.45 gromadzimy się przed kościołem, gdzie odbędzie poświęcenie palm i uroczysta procesja do kościoła.
 8. Wczoraj 1 kwietnia w Bytomiu Odrzańskim po odpowiednim przygotowaniu Ks. Bp Tadeusz Lityński ustanowił, pobłogosławił i posłał do posługi kolejnych 38 świeckich Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św. Cieszymy się, że wśród nich było dwóch naszych parafian – panowie: Remigiusz Masiel i Rafał Zańko. Od dziś dołączają do czterech już posługujących szafarzy.  Dziękujemy za podjęcie się tego zadania i życzymy owocne posługiwania.
 9. Przyłączamy się do przedświątecznej akcji Caritas. Dzisiaj po Mszy św. PZC rozprowadzał będzie paschaliki na świąteczny stół. Ofiary za te świece 15 zł.- przeznaczone są na pomoc ofiarom wojny w Syrii. Natomiast do niedzieli 9 kwietnia do koszy przy drzwiach kościoła będzie można składać żywność( mąka , cukier, makaron, olej, słodycze itp.) dla najbardziej potrzebujących rodzin.
 10. Przypominamy ofiarach na seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty przekazane w czasie kolędy prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
 11. Za ofiary składane na potrzeby parafii oraz  wszelką życzliwość  serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!.
 12. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową do Medjugorje w terminie 16-27 czerwca- koszt 550 zł i 200 euro, tel kont. 692528034 i samolotową do Fatimy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

Świebodzin  02.04.2017                                           Proboszcz    Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u