OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE    NA  V  NIEDZIELĘ   WIELKIEGO   POSTU

 

  1. Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu.
  2. Ze względu na panującą pandemie Rekolekcje Wielkopostne, Gorzkie Żale i Droga Krzyżowa są odwołane. Zachęcamy do przeżywania tych praktyk wielkopostnych transmitowanych przez radio i telewizję. Diecezjalne Rekolekcje Parafialne transmitowane będą w TVP Gorzów od 30.03 do 1.04 o 19.00. z kościoła seminaryjnego w Gościkowie-Paradyżu.
  3. Ze względu na ograniczenia ilości osób na Mszy św. do 5, prosimy by w pierwszej kolejności umożliwić udział we Mszy osobom które zamówiły intencję Mszy św. Pozostałym osobom będziemy udzielali  Komunii św. bezpośrednio przed Mszą św.  Z tego też powodu w TYM TYGODNIU  Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00, 9.00, 17.00 i 18.00. 
  4. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą. Prosimy o zachowanie nakazanego limitu 5 osób w kościele i odpowiednich odległości. Jeśli będzie więcej chętnych będziemy spowiadać w innych godzinach. Można również umówić się na spowiedź telefonicznie.
  5. Kancelaria Parafialna nieczynna, a w sprawach pilnych prosimy kontaktować się telefonicznie( 684751005).
  6. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek przed Mszą modlitwy w intencji powołań, w piątek po Mszy św. nabożeństwo w intencjach wynagradzających, w sobotę o 8.30 modlitwa różańcowa.
  7. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. W czasie Mszy poświęcenie palm.
  8. Za ofiary składane na potrzeby parafii oraz  wszelką życzliwość  serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!.

Świebodzin  29.03.2020                                          Proboszcz    Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u