Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną

 1. Dzisiaj  V Niedziela Wielkanocna.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca, po Mszy o 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
 3. W tym tygodniu nie będzie spotkania Odnowy w Duchu Św. i Grupy Biblijnej.
 4. We wtorek 1 maja św. Józefa Rzemieślnika – patrona ludzi pracy.
 5. We wtorek rozpoczynamy Nabożeństwo Majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy: od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św. ,po Mszy Nabożeństwo Majowe. W niedzielę  nabożeństwo o 17.30-przed Mszą wieczorną. W niedzielę 6 maja , z racji pierwszej niedzieli miesiąca  nabożeństwo wyjątkowo po Mszy wieczornej. Przez cały maj, codziennie o 21.00    zapraszamy    na    Apel     Maryjny.
 6.  W czwartek  3 maja uroczystość NMP Królowej Polski – Głównej Patronki Polski. Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Uroczystości Religijno-Patriotyczne rozpoczną się Mszą św. o 10.30 w kościele M. B. Królowej Polski. W naszym kościele Msze św. o 8.30, 10.30,        i 18.00. Na widoku o 8.00, w Grodziszu o 9.30.
 7.   W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. W piątek od 17.00. Chorych odwiedzimy w piątek i sobotę w umówionych godzinach.
 8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Lwowa przez Kraków i Wadowice. Konieczny jest paszport. Szczegółowe informacje w zakrystii. Zapisy do końca kwietnia. Zapraszamy także do wyjazdu na Lednicę Młodych. Koszt 55zł, zapisy w zakrystii.
 9. Zachęcamy, by te wolne dni ubogacić treściami z prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym min.o dylematach rodziców broniących prawa do wychowania swoich dzieci, o 40 rocznicy powstania wolnych związków zawodowych; w Niedzieli Siostra naszego Boga – o nowej błogosławionej pielęgniarce Hannie Chrzanowskiej; czy PIS stanie po stronie życia? i Czy istnieją trzy kościoły?
 1. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 2. Świebodziński Dom Kultury zaprasza 29 kwietnia na film Święty Niezłomny. Szczegóły na plakacie.
 3. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na letnie rekolekcje do Jastarni. Szczegóły na plakacie.

 

Świebodzin  29.04.2018 r.                                            Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u