OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW.

1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Św.- kończy się Okres Wielkanocny. W naszej parafii o 12.00 uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Św. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
2. W poniedziałek Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła.
3. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest to 13 dzień miesiąca, a więc Dzień Fatimski, a także wspomnienie drugorzędnego patrona naszego kościoła i parafii św. Antoniego. Dlatego też o 7.00 Msza o Jezusie Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie, o 8.45 nabożeństwo i o 9.00 Msza św. ku czci św. Antoniego; po Mszy nabożeństwo czerwcowe. O 20.00 modlitwa różańcowa, o 20.30 Msza św. w intencji Czcicieli M B Fatimskiej i procesja z figurą M.B. Fatimskiej. W tym dniu nie będzie Mszy o 18.00
4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z gr. młodszej we wtorek po Mszy wieczornej; gr. starszej w środę po Mszy wieczornej.
5. Odpowiadając na zaproszenie ks. Bpa zachęcamy do udziału w uroczystościach odpustowych w Rokitnie: Młodzież już w sobotę 15 czerwca – szczegółowe informacje u ks. Krzysztofa, pozostałych wiernych w niedzielę 16 czerwca (o 10.00 powitanie i różaniec, o 11.00 katecheza jubileuszowa o 12.00 Msza św. odpustowa pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza. Po Mszy Koncert Pieśni Rokitniańskich). Szczegółowy program na tablicy ogłoszeń.
6. XXXVI Piesza Pielgrzymka Rolników na Jasną Górę rozpocznie się Mszą świętą 2 lipca o godz. 8:00 w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu. Tegoroczne hasło pielgrzymki: „O Polskę od zbóż złotą”. Natomiast spotkanie informacyjne w sprawie pielgrzymki wychodzącej z naszej parafii 1 sierpnia w przyszłą niedzielę po Mszy o 15.00.
7. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony NSPJ i nabożeństwa czerwcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Do soboty o 18.00 Msza św., po kandydatów szy Nabożeństwo Czerwcowe. W niedzielę nabożeństwo o 17.30 przed Mszą wieczorną.
8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą możemy nabyć przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii. W nich min. płyta z I Pielgrzymki J.P II do Ojczyzny i artykuły dotyczące Ducha Św.
9. Dzisiaj po Mszy zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
10. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont kościoła.
11. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
Świebodzin 09.06.2019 r. Proboszcz ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u