Ogłoszenia Duszpasterskie – Uroczystość Zesłania Ducha Św.

  1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Św. O 20.00 zapraszamy na czuwanie i modlitwę uwielbienia za dar Ducha Św., które zakończymy Apelem Maryjnym o 21.00.
  2. W przyszłą niedzielę uroczystość  Trójcy Przenajświętszej. Po Mszy św. o 8.30 Zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. W poniedziałek Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła. Po Mszy Odnowa w D. Św. zaprasza na spotkanie modlitewne.
  4. We wtorek 22 dzień miesiąca. Po Mszach modlitwa przez wstawiennictwo i bł. relikwiami św. Charbela.
  5. W czwartek święto ku czci Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  6. W piątek o 11.00 Msza św. w intencji PSP i OSP Powiatu Świebodzńskiego.
  7. W piątek Msza wieczorna i nabożeństwo w intencji małżeństw, które mają problemy z poczęciem dziecka. Zapraszamy do modlitwy.
  8. W sobotę Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach – żywych i zmarłych. Z racji Dnia Matki i miesiąca Maryjnego w sobotę o 20.00 zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu Michała Kocota –absolwenta Akademi Muzycznej w Krakowie, obecnie pracownika Uniwersytetu Zielonogórskiego. Po koncercie Apel Maryjny.
  9. Trwa miesiąc maj i Nabożeństwo Majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św., po Mszy nabożeństwo. W niedzielę nabożeństwo o 17.30- przed Mszą wieczorną. Codziennie o 21.00 zapraszamy na Apel Maryjny.
  10. Za ofiary złożone dzisiaj na remont Domu Sióstr, za Dar Ołtarza – rodziców dzieci komunijnych, przeznaczony na renowację tabernakulum i naczyń liturgicznych, za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

 

    Świebodzin  20.05.2018 r.                                            Proboszcz ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u