Ogłoszenia Duszpasterskie na Uroczystość Najświętszej Trójcy

  1. Dzisiaj uroczystość Najświętszej Trójcy. W przyszła niedzielę po Mszy św. o 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

  2. W czwartek 26 maja przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w tym dniu w naszym kościele o 7.00, 9.00 i 18.00 . Na Widoku o 8.00, w Grodziszczu o 9.30 . O 9.00 w kościele Matki Bożej rozpocznie się Msza św., po której wyruszy uroczysta procesja następującymi ulicami miasta : Parkowa, Pl. Browarniany, Zamkowa, Łąki Zamkowe, Piłsudskiego, Kolejowa, Sulechowska. Zakończenie przy kościele Miłosierdzia Bożego. Zaraz po procesji w Sanktuarium Msza św. Prosimy by przygotować sztandary i feretrony, dziewczynki prosimy o sypanie kwiatków, a na trasie przejścia procesji o udekorowanie domów i okien. Prosimy również o korzystanie z sakramentu pokuty. Spowiedź codziennie przed Mszą św.

  3. W Oktawie Bożego Ciała procesja Eucharystyczna po Mszy św. wieczornej o 18.00.

  4. We wtorek o 17.00 próba sypania kwiatków przed Bożym Ciałem.

  5. W poniedziałek po Mszy wieczornej Odnowa w D. Św. zaprasza na spotkanie modlitewne.

  6. Trwa miesiąc maj i Nabożeństwo Majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od poniedziałku do soboty o 18.00 Msza św., po Mszy nabożeństwo. W niedzielę nabożeństwo o 17.30-przed Mszą wieczorną. Codziennie o 21.00 zapraszamy na Apel Maryjny.

  7. We wtorek Imieniny obchodzi S. Joanna. Na Mszę św. w intencjach Solenizantki zapraszamy o 18.00.

  8. Zapraszamy do uczestnictwa w dwudniowej pielgrzymce powołaniowej ze Świebodzina do Rokitna. Wyjście w sobotę 28 maja. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii.

  9. Za ofiary złożone na remont kościoła – 7 tyś. zł, składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 22.05.2016 Proboszcz ks. Zbigniew Nosal

W czasie rekolekcji wielkopostnych z ks. Jarosławem Cieleckim dokonaliśmy tzw. instalacji relikwii Św. o. Charbela. wielkiego świętego Kościoła Maronickieg. Jest zarejestrowanych ponad 20 tys. uzdrowień przez jego wstawiennictwo. Jest przede wszystkim wzorem posłuszeństwa i prostoty, które zaprowadziły go do świętości.

Zachęcamy do modlitwy nowenną zaczynając lub kończąc 22 dnia miesiąca. Nowenna, obrazki ze świętym do nabycia w zakrystii. Dlaczego 22 dnia???

W nocy między 21 a 22 stycznia 1993 roku, w cudowny sposób została uzdrowiona Nouhad Al-Chami – mieszkanka Annaja. Św. Charbel ukazując się ponownie powiedział: „Zoperowałem cię, aby wszyscy cię widzieli i ludzie wracali do wiary. Wielu oddaliło się od Boga, od modlitwy, od Kościoła. Proszę cię o uczestniczenie we Mszy przy pustelni Annaya w każdy 22 dzień miesiąca. Przez całe twoje życie twoje rany będą krwawiły w każdy pierwszy piątek i 22 dzień miesiąca, na pamiątkę otrzymanej łaski”.

W każdy 22 dzień miesiąca w Annaja odbywa się procesja z N.S. z pustelni do grobu św. Charbela – z udziałem uzdrowionej kobiety. Jest to szczególny dzień modlitw przez jego wstawiennictwo. Dlatego zachęcamy do udziału w tych modlitwach – dzisiaj po każdej Mszy ,a każdego 22 dnia po Mszy wieczornej.

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u