Ogłoszenia Duszpasterskie – Uroczystość Najświętszej Trójcy

 

 1. Dzisiaj uroczystość Najświętszej Trójcy.
 2. W wtorek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na Wieczór Fatimski. W tym dniu wspominamy również św. Antoniego z Padwy, który jest drugorzędnym patronem naszego kościoła. Dlatego też o 8.45 nabożeństwo o 9.00 Msza św. ku czci św. Antoniego; po Mszy nabożeństwo czerwcowe. O 19.00 spotkanie z Biblią namiot spotkania; o 20.00 w kościele modlitwa różańcowa, o 20.30 Msza św. w intencji Czcicieli M B Fatimskiej i procesja z figurą M.B. Fatimskiej. W tym dniu nie będzie Mszy o 18.00
 3. W czwartek 15 czerwca przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.    Msze św. w tym dniu w naszym  kościele o 7.00, 9.00, 15.00 i 18.00 . Na Widoku o 8.00; w Grodziszczu Msza z procesją o 13.00.  Główne uroczystości w naszym mieście rozpoczną się Mszą św. o 9.00 w naszym kościele. Po Mszy św.  wyruszy uroczysta procesja następującymi ulicami miasta: Jana Pawła II, Kościelna, Kilińskiego, Głogowska, J. Piłsudzkiego, Łużycka, Osiedlowa, Sulechowska, Szkolna, Sanktuarium   Miłosierdzia Bożego. Po procesji około 12.30 w Sanktuarium Msza św. Nasza parafia przygotowuje ołtarz pierwszy, który będzie na schodach ratusza prosimy o pomoc. Prosimy by przygotować sztandary i feretrony, dziewczynki o sypanie kwiatków. Prosimy również o udekorowanie domów  i okien obrazami i emblematami eucharystycznymi. Prosimy również o korzystanie z sakramentu pokuty. Spowiedź codziennie przed Mszą św.
 4. Prosimy również o przynoszenie kwiatów do zakrystii.
 5. W Oktawie Bożego Ciała procesja Eucharystyczna po Mszy św. wieczornej o 18.00.
 6. Nabożeństwo ku czci NSPJ od poniedziałku do soboty po Mszy św. o 18.00; w niedzielę o 17.30.
 7. Dzisiaj po Mszach zbiórka do puszek na KUL i IFT.
 8. W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w piątek 23 czerwca o 19.00 rozpocznie się kurs przedmałżeński.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; w Niedzieli:  „Cała Polska śpiewa Panu” ;   „Czy w Polsce może dojść do zamachu ?”. W Gościu Niedzielnym – „Miliony na deprawację”;  „Patron stulecia – o św. Józefie”?,  „Bólem mocni”.
 10. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont Domu Sióstr.
 11. Za ofiary składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 12. Odpowiadając na zaproszenie ks. Bpa zachęcamy do udziału w uroczystościach odpustowych w Rokitnie: Młodzież już w piątek 16 czerwca – szczegółowe informacje u ks. Rafała i ks. Marka, pozostałych wiernych w niedzielę 18 czerwca (o 10.00 powitanie i różaniec, o 11.00 montaż słowno-muzyczny o rokitnik  00 Msza św. odpustowa pod przewodnictwem i z homilią kard. Gerharda L. Müllera, prefekta Kongregacji Nauki Wiary. Po Mszy Koncert w wykonaniu zespołu „Siewcy Lednicy.”

 

 

Świebodzin 11.06.2017                                   Proboszcz ks. Zbigniew Nosal

W związku z powtarzającymi się przypadkami włamań do mieszkań oraz różnych rodzajów oszustw związanych z ich okradaniem , Świebodzińska Rada Seniorów zaprasza mieszkańców Osiedla Widok i ulic przylegających , na spotkanie z dzielnicowym.

Spotkanie odbędzie się 13 czerwca br. tj. w najbliższy wtorek o godz. 17,00 w świetlicy Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 na naszym osiedlu.

W trakcie spotkania zostaną omówione formy zabezpieczenia przed kradzieżami oraz inne sprawy dotyczące seniorów.

 

 

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u