Ogłoszenia Duszpasterskie na Poniedziałek Wielkanocny

  1. Do niedzieli trwa Oktawa Wielkanocy. Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. W piątek z racji Oktawy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Do soboty modlimy się nowenną, przygotowując się do Święta Miłosierdzia Bożego, które przypada w II Niedzielę Wielkanocną. Z racji tego Święta w niedzielę 23  kwietnia  o 15.00 zapraszam na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego a następnie na Mszę św.
  3. Nasza Schola  Młodzieżowa zaprasza na Wielkanocny Koncert Uwielbienia, który odbędzie się w najbliższy piątek po Mszy wieczornej.
  4. W sobotę 22 dzień miesiąca po rannej i wieczornej Mszy modlitwa przez wstawiennictwo św Charbela z błogosławieństwem relikwiami.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny w Syrii.
  6. W piątek 21 kwietnia o 19.00 w Parafii M.B. Królowej Polski w Domu Parafialnym rozpocznie się Kurs Przedmałżeński.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary na Seminarium Duchowne, za produkty żywnościowe i ofiary dla potrzebujących rodzin (na kwotę około 2600 zł), jak i  za dzisiejszą tacę przeznaczoną na  katolickie uczelnie wyższe . Bóg zapłać!

Świebodzin  17.04.2017 Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u