OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE   NA      PONIEDZIAŁEK  WIELKANOCNY

 

  1. Do niedzieli trwa Oktawa Wielkanocy. Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. W piątek z racji Oktawy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Od wtorku do piątku Msze św. o 7.00, 17.00 i  18.00 w sobotę o 9.00, 17.00 i 18.00 – w dalszym ciągu z limitem 5 osób. Prosimy by w pierwszej kolejności umożliwić udział we Mszy osobom które zamówiły intencję  Mszy św. Pozostałym osobom będziemy udzielali  Komunii św. bezpośrednio przed Mszą św.
  2. Do soboty modlimy się nowenną, przygotowując się do Święta Miłosierdzia Bożego, które przypada w II Niedzielę Wielkanocną. Z racji tego Święta w niedzielę 19  kwietnia  o 15.00 zapraszam na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego a następnie na Mszę św.
  3. W przyszła niedzielę rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zbiórka do puszek na działalność charytatywna Caritas.
  4. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii ( na tacę jak i przez konto parafialne) i na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękujemy również za ofiary na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać!  Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
  5. Gościom i parafianom życzymy radosnego i owocnego przezywania tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego.

Świebodzin  13.04.2020 r.                             Proboszcz      Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u