OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

 1. Do niedzieli trwa Oktawa Wielkanocy. Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. W piątek z racji Oktawy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 2. Do soboty modlimy się nowenną, przygotowując się do Święta Miłosierdzia Bożego, które przypada w II Niedzielę Wielkanocną. Z racji tego Święta w niedzielę 28  kwietnia  o 15.00 zapraszam na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego a następnie na Mszę św.
 3. Dzisiaj 22 dzień miesiąca zachęcamy do modlitwy przez wstawiennictwo św. Szarbela.
 4. W przyszłą niedzielę po Mszy o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 5. W przyszła niedzielę rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zbiórka do puszek na działalność charytatywna Caritas.
 6. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękujemy również za ofiary na Seminarium Duchowne, za produkty żywnościowe  dla potrzebujących rodzin (na kwotę około 1300 zł; 32 paczki), jak i  za dzisiejszą tacę przeznaczoną na  katolickie uczelnie wyższe . Bóg zapłać!  Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.
 7. Przypominamy że 30 kwietnia od 18.00 do 1 maja do 15.00 naszą parafię i dekanat nawiedzi kopia cudownego obrazu Św. Józefa Kaliskiego. Prosimy o zaplanowanie czasu i zachęcamy do jak najliczniejszego udziału w tej modlitwie. Szczegóły w niedzielę.
 8. W czwartek 25 kwietnia o 18.00 zapraszamy na Mszę św. w intencjach ks. Marka z okazji Imienin.
 9. W najbliższą niedzielę o 12.30 Sanktuarium Miłosierdzia zaprasza na Odpust Parafialny, a o 16.45 na Koncert Muzyki Sakralnej Baroku. Szczegóły na plakacie.
 10. Na prośbę Przewodniczącego KEP, abpa Stanisława Gądeckiego, każdy z nas może włączyć się w pomoc Francuzom w odbudowie paryskiej katedry poprzez zbiórkę sms-ową oraz poprzez dobrowolne wpłaty na konto Caritas Polska. Szczegóły na tablicy ogłoszeń”.
 11. Gościom i parafianom życzymy radosnego i owocnego przezywania tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego

Świebodzin  22.04.2019 r.                             Proboszcz      Ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u