Ogłoszenia Duszpasterskie na I Niedzielę Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu.
 2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Marka i ks. Rafała odbędzie się w przyszła niedzielę o 15.00. Kandydaci z grupy starszej ks. Rafała obowiązkowo z rodzicami.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  Droga Krzyżowa – dla dzieci w piątek o 16.30;
  – dla młodzieży i dorosłych o 17.30
   Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę o 17.00.
 4. W czasie Gorzkich Żali i po Drodze Krzyżowej zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 5. We wtorek po Mszy wieczornej Nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do M.B. Nieustającej Pomocy, w piątek spotkanie Biblijne. W środę 8  marca o 17.30 zapraszamy na różaniec. Modlić się będziemy za kobiety, które rozważają, planują lub dokonały aborcji.
 6. Już dziś informujemy, że parafialne rekolekcje wielkopostne odbędą się w terminie od 2 do 5 kwietnia, natomiast rekolekcje dla młodzieży odbędą się od 13 do 15 marca.
 7. Od przyszłej niedzieli do nabycia świece caritas na wielkanocny stół w cenie 15 zł. Kupując święcę włączmy się w pomoc Caritas dla poszkodowanych w wojnie mieszkańców Syrii.
 8. W Wielkim Poście składamy ofiary na Jałmużnę Postną do skarbony przy ołtarzu M.B. Nieustającej Pomocy. Te ofiary są materialnym zadośćuczynieniem za niezachowanie postów oraz brak wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątki. Ofiary przeznaczane są na cele charytatywne.
 9. Rodzinom, które już złożyły swoją ofiarę na rzecz seminarium duchownego w Gościkowie-Paradyżu, serdecznie dziękujemy. Prosimy pozostałe rodziny aby ofiary na seminarium składać w kopertach, które pozostawiliśmy w każdej rodzinie w czasie kolędy.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; oprócz bieżących informacji z życia Kościoła, w Gościu Niedzielnym m.in. „Kontra gender”i „Fatami dziś”. W Niedzieli: „Europo co zrobiłaś ze swoim chrztem” i „Trzeźwy alkoholik na ołtarze”.
 11. W przyszła  niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne.
 12. Za ofiary składane na potrzeby parafii i inne cele serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 05.03.2017                                    Proboszcz    Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u