Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Chrystusa Króla

 1. Dzisiaj XXXIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Patronalne święto Wyższego Seminarium Duchownego.
 2. Dzisiaj po Mszy o 9.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 3. Zapraszamy na otwarcie wystawy pt. „Polskie losy we wspomnieniach najstarszych mieszkańców Świebodzina”. Otwarcie wystawy w dniu dzisiejszym poprzedzi Msza święta w naszym kościele o godz. 16:00, sprawowana w rycie trydenckim w intencji ojczyzny.
 4. W środę na Msze św. i spotkanie zapraszam Parafialna Radę Synodalną. Do dyskusji włączyć się może każdy.
 5. W tym tygodniu I-szy piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wynagradzających : w piątek – NSPJ, w sobotę NSNMP. Chorych odwiedzimy w piątek i sobotę. Spowiedź codziennie przed Mszą Św.
 6. Za tydzień 3 grudnia, I Niedziela Adwentu – nowy rok liturgiczny. Prosimy o przygotowanie Wieńców Adwentowych do naszych domów , które poświęcimy po Mszy o 12.00.Informujemy również, że w przyszłą niedzielę rozpoczniemy Rekolekcje Adwentowe. Niech te duchowe ćwiczenia pomogą nam lepiej przeżyć czas Adwentu i przygotować się do Bożego Narodzenia.
 7. W przyszłą niedzielę Mszą Świętą o godzinie 15 rozpocznie się spotkanie kandydatów do S. Bierzmowania z grupy starszej oraz IV klas szkoły podstawowej i II klas gimnazjum.
 8. We wtorek po Mszy wieczornej Nowenna do Św. Michała ; w środę po Mszy św. zapraszam na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o zapisywanie intencji na Nowennę i pozostawianie ich w skrzynce przy obrazie Matki Bożej. W czwartek o 17.30 adoracja w intencji powołań.
 9. Kolejny raz przyłączamy się do akcji przedświątecznej organizowanej przez Caritas. Od przyszłej niedzieli rozprowadzane będą świece na wigilijny stół w cenie 6 zł. małe i 13 zł. duże. Natomiast od  3 do 17  grudnia trwała będzie akcja zbierania żywności. Prosimy o trwałe produkty jak mąka, cukier, ryż, olej, słodycze.
 10. W tym tygodniu  siostry będą roznosiły do naszych domów pobłogosławione   opłatki na wigilijny stół w następującym porządku
  –  do soboty od 15.00, w sobotę od 11.00:
  27.11. – pn. : Zachodnia;
  28.11. – wt.: Łęgowska i Żaków (bloki);
  29.11. –  śr.: Okrężna, Głowackiego, Wałowa, Akacjowa;
  30.11. – czw.: 30 Stycznia, 1 Maja;
  1.12. –ptk: Zamkowa, Łąki Zamkowe, Górna, Wiejska, Plac Jana Pawła II;
  2.12. – Sb.: Osiedle Żaków, Na Skarpie.
 11. Chór Adoramus zaprasza do śpiewu w tej międzyparafialnej grupie. Próby odbywają się w piątek o 19.30 w salce przy parafii MB. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 12. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 1 grudnia w piątek o 19.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.
 13. Szkoła Życia Chrześcijańskiego i Szkoła Maryi w dniach od 1 – 3. XII zaprasza na rekolekcje w Międzyrzeczu. Więcej informacji na plakacie.
 14. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej: GN: „Nie wstydź się wstydliwości”, „Dlaczego podczas Mszy św. nie powinniśmy robić zdjęć i filmować”? N: specjalny dodatek „Niedziela dla środowiska”
 15. Za ofiary złożone na remont Domu Sióstr w kwocie 7170 zł i te złożone dzisiaj a  przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego serdecznie dziękujemy.

Świebodzin  26.11.2017                                      Proboszcz      Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u