Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Chrystusa Króla

 1. Dzisiaj XXXIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Patronalne święto Wyższego Seminarium Duchownego.
 2. Dzisiaj po Mszy o 8.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca; po Mszy o 15.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – gr. młodsza.
 3. W środę na Msza św. i spotkanie zapraszam PZC i chętnych do posługi w tej grupie.
 4. W tym tygodniu I-sza sobota miesiąca. Zachęcamy w sobotę o 8.30 do udziału w nabożeństwie wynagradzającym NSNMP oraz w pielgrzymce z Międzyrzecza do Rokita. Chorych odwiedzimy w sobotę. Spowiedź codziennie przed Mszą Św.
 5. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę 1.XII o 19.00 w naszej parafii.
 6. Serdecznie zapraszamy małżeństwa, które chcą pogłębić miłość zbliżając się do Boga. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 1 grudnia o godz.16.00 w budynku szkoły katolikiej. Więcej informacji u ks. Krzysztofa Ornatowskiego. Zapewniona będzie opieka dla dzieci.
 7. Za tydzień 2 grudnia, I Niedziela Adwentu – nowy rok liturgiczny. Prosimy o przygotowanie Wieńców Adwentowych do naszych domów , które poświęcimy po Mszy o 12.00.Informujemy również, że w przyszłą niedzielę rozpoczniemy Rekolekcje Adwentowe. Niech te duchowe ćwiczenia pomogą nam lepiej przeżyć czas Adwentu i przygotować się do Bożego Narodzenia.
 8. W poniedziałek nabożeństwo do św. Józefa, we wtorek do Św. Michała ; w środę po Mszy św. zapraszam na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prosimy o zapisywanie intencji na Nowennę i pozostawianie ich w skrzynce przy obrazie Matki Bożej. W czwartek o 17.30 adoracja w intencji powołań.
 9. Kolejny raz przyłączamy się do akcji przedświątecznej organizowanej przez Caritas. Od przyszłej niedzieli rozprowadzane będą świece na wigilijny stół w cenie 6 zł. małe i 13 zł. duże. Natomiast od  2 do 16  grudnia trwała będzie akcja zbierania żywności. Prosimy o trwałe produkty jak mąka, cukier, ryż, olej, słodycze.
 10. W tym  tygodniu  siostry będą roznosiły do naszych domów pobłogosławione   opłatki na wigilijny stół w następującym porządku
  od poniedziałku –  do soboty od  godziny 15.00,
  w sobotę od 10.00:

  27.11. – pn. : ul. Łęgowska, ul. Żaków (bloki);
  27.11.-wt.: ul. Partyzancka, os. Wichrowe Wzgórze, ul. Wojska Polskiego;
  28.11. – śr.: ul. Moniuszki, Polna, Północna, Strzelecka;
  29.11.- czw.: ul. Konarskiego (nr.parzyste), 30 Stycznia;
  30.11.-pt.: ul. Konarskiego nr.niep.),Topolowa;
  01.12. –Sob.: Osiedle Żaków, ul. Na Skarpie.
 11. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej: GN: „Król na kolanach”, „Sensowna ekologia”? N: „ Kochamy cię Polsko”; „ Król kosmosu”.
 12. Za ofiary złożone na remont Domu Sióstr w kwocie 6650 zł i te złożone dzisiaj,                a  przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również za ofiary złożone przy okazji wypominek, które zakończyliśmy wczoraj. Bóg zapłać!

 

Świebodzin  25.11.2018 r.                                  Proboszcz      Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u