Ogłoszenia Duszpasterskie na Najświętszej Trójcy

  1. Dzisiaj uroczystość Najświętszej Trójcy. Po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. W czwartek 31 maja przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w tym dniu w naszym  kościele o 8.30 , po procesji około 12.00 i  o 18.00 . Na Widoku  o  8.00, w Grodziszczu   o 10.00 – po Mszy procesja . O    9.30  w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego rozpocznie się Msza św., po której wyruszy  uroczysta procesja eucharystyczna następującymi ulicami miasta :  Sulechowska, Kolejowa, J. Piłsudskiego, Głogowska, Kilińskiego, Kościelna, Plac  Św. Jana Pawła II. Zakończenie przy Ratuszu. Zaraz po procesji w  naszym kościele Msza św. Prosimy by przygotować sztandary i feretrony, dziewczynki prosimy o sypanie kwiatków, a na trasie przejścia procesji o udekorowanie domów  i okien. Prosimy również o korzystanie z sakramentu pokuty. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie przed Mszą św. W  I-szy piątek miesiąca spowiedź od 17.30.
  3. W Oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna po Mszy św. wieczornej o 18.00.
  4. W czwartek ostatnie nabożeństwo Majowe i ostatni Apel Maryjny. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy skorzystali z tej apelowej modlitwy, a księżom współpracownikom i młodzieży za prowadzenie Dla tych, którzy zapomnieli o M Bożej pozostają jeszcze cztery wieczory.
  5. W piątek rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ. Zapraszamy do wspólnej modlitwy – do soboty o 18.00 Msza św. ,po Mszy nabożeństwo . W pierwszą niedzielę czerwca nabożeństwo również po Mszy Św. wieczornej.
  6. W sobotę 2 czerwca około 11.00 będziemy gościć w naszej parafii Powołaniową Pielgrzymkę z Zielonej Góry do Rokitna. Zapraszamy do włączenia się w modlitwę w kościele i przyjęcie pielgrzymów przy kościele i plebanii.
  7. Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem na Lednicę we wtorek po Mszy wieczornej. Prosimy o uzupełnienie danych i uregulowanie opłaty za przejazd.
  8. Chorych z racji I piątku odwiedzimy w umówionych wcześniej terminach.
  9. W przyszłą niedzielę w całej Ojczyźnie po Mszach zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
  10. Za ofiary złożone na remont Domu Sióstr -7250 zł- składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

 

Świebodzin 27.05.2018 r.                                                 Proboszcz ks. Zbigniew Nosal

 

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u