Ogłoszenia Duszpasterskie na XXX Niedzielę Zwykłą

1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 10.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
2. Nabożeństwo Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci ze szkoły podstawowej o 16.30.
3. W piątek św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
4. Zbliża sie się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu przez korzystanie z sakramentu pokuty a także o modlitwie za zmarłych.
Jutro  rozpoczynamy Nowennę za zmarłych w czyśćcu cierpiących. A jak co roku prosimy o zaopatrywanie się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. wieczorną i spotkanie organizacyjne w związku z planowanym wyjazdem na Zimowisko do Karpacza.
6. Nabożeństwo Medjugoryjskie we wtorek od 17.00. Zapraszamy do wspólnej Modlitwy różańcowej.
7. Akcja Katolicka zaprasza w środę  na Mszę św. i kolejną katechezę dla dorosłych.
8. Dzisiaj początek Tygodnia Misyjnego. Ofiary złożone na tace przeznaczone są na cele misyjne.
9. Za ofiary składane na potrzeby parafii, zwłaszcza na remont dachu i za dzisiejsze ofiary przeznaczone na misje  serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.

Świebodzin 23.10.2011, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u