Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. W naszej Ojczyźnie pod hasłem „Jan Paweł II – Papież Dialogu” przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia. 
2. Dzisiaj w Grodziszczu o 13.00 Msza św. Odpustowa ku czci Św. Jadwigi. Uroczystość przeniesiona ze środy.
3. Dzisiaj 13 –ty dzień miesiąca. Zapraszamy na ostatni w tym roku Wieczór Fatimski. Z tej racji nabożeństwo różańcowe w intencjach wynagradzających o 20.00. Następnie procesja z figurą M. B. Fatimskiej.
4. Nabożeństwa Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku o 17.30, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30; w niedzielę o 17.30.- dzisiaj wyjątkowo o 20.00 Różaniec dla dzieci ze szkoły podstawowej od poniedziałku do piątku o 16.30. 
5. Jutro przypada Dzień Nauczyciela. Pamiętajmy o modlitwie w intencji wszystkich pracowników oświaty. Zapraszamy na różaniec w intencji pracowników oświaty.
6. W środę 16 października 35. rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II – dziękować będziemy za dar Papieża Polaka.
7. W piątek 18 października św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach Służby Zdrowia.
8. Akcja Katolicka i Poradnia Życia Rodzinnego zapraszają do udziału w pochówku dzieci zmarłych przed urodzeniem tzn. „Dzieci Utraconych” dnia 19.10. br. o godz. 14.00 na Cmentarzu Komunalnym w Świebodzinie. Pół godziny wcześniej rozpocznie się w kaplicy modlitwa różańcowa.
9. W przyszłą niedzielę Mszą św. o 15.00 rozpocznie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum.
10. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do tych dni, a także o modlitwie za zmarłych. Jak co roku można zaopatrywać się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej. Karty można pobrać przy urnie oraz ze stolika na końcu kościoła. 
11. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont organów w naszym kościele.
12. W zakrystii do nabycia są kalendarze na nowy rok. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą nabyć można przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii.
13. Za ofiary złożone na potrzeby ofiar w Syrii w kwocie 730 zł., składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! 

Świebodzin 13.10.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u