Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. W naszej Ojczyźnie Dzień Papieski. O 17.30 Nabożeństwo Rżańcowe w intencji Papieża i Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
2.Dzisiaj na różaniec o 17.30 i Mszę św. zapraszamy Młodzież z kl. III gimnazjum wraz z Rodzicami.
3. W przyszłą niedzielę o 13.15 Msza św. z udziałem dzieci kl. I i II wraz z rodzicami.
4. Spotkania dla Młodzieży z kl. II szkoły średniej przystępującej do S. Bierzmowania w tym roku, odbędą się w czwartek i piątek w kościele o 17.00 ( Różaniec, Msza św. i próby przygotowujące do S. Bierzmowania). Obecność obowiązkowa.
5. Zbiórka ministrantów i lektorów w poniedziałek 13 października o 17.00. Po Różańcu i Mszy św. spotkanie formacyjne.
6. Młodzież z kl. I szkoły średniej przygotowująca się do bierzmowania zapraszamy w środę na 17.00, na Różaniec, Mszę św. i spotkanie formacyjne.
7. We wtorek 14 października Dzień Nauczyciela. Pamiętajmy o modlitwie w intencji wszystkich pracowników oświaty.
8. W czwartek 16 października XXX rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II. Podczas Różańca i Mszy św. modlimy się o beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II. Natomiast w niedzielę 19 października po Mszy św. wieczornej w imieniu Akcji Katolickiej zapraszamy na przedstawienie nawiązujące do tej rocznicy.
9. W sobotę święto św. Łukasza Ewangelisty- patrona Służby Zdrowia.
10. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
11. Nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do piątku o 17.00, po różańcu Msza św.. W sobotę różaniec o 8.30; na modlitwę różańcową zapraszamy codziennie, natomiast we wtorek i czwartek modlitwie przewodniczą dzieci, w środę młodzież.
12. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do tych dni, a także o modlitwie za naszych zmarłych. Jak co roku w zakrystii można zaopatrywać się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej.
13. Taca z przyszłej- trzecie niedzieli miesiąca- przeznaczona jest na remont plebanii.
14. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!

Świebodzin 12.10.2008 Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u