Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Zwykłą

Wspomnienia Liturgiczne
Poniedziałek – Św. Teresy z Avila, dziewicy i DK
Wtorek – Św. Jadwigi Śląskiej
Środa – Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa
Czwartek – Św. Łukasza Ewangelisty – święto
Sobota – Św. Jana Kantego, kapłana
Nabożeństwa :
1.  Dzisiaj po Mszy św. o godz.10.30 zmiana tajemnic Żywego  Różańca.
2.  Dzisiaj o godz.17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i nabożeństwo różańcowe w czasie, którego modlić będziemy się o rychłą beatyfikację Ojca Św. Jana Pawła II
z racji 29 rocznicy wyboru na  Stolicę Piotrową, która przypada 16 października. Adoracji i nabożeństwu  przewodniczyć będzie grupa młodzieżowa. Serdecznie zapraszamy.
3.  Msze św. w  tygodniu o godz. 7.00, 9.00, 17.00, a w sobotę o godz. 9.00, 17.00.
4.  Nabożeństwo różańcowe  w tygodniu o godz.16.30 dla wszystkich /dzieci, młodzieży i starszych/, w sobotę o godz.8.30.
5.  W  środę o godz.16.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z różańcem.
Sprawy duszpasterskie:
1.  Spotkanie z młodzieżą kl. III gimnazjum, która zapisała się do Sakr. Bierzmowania we czwartek o godz.17.00 w kościele. Msza św. i spotkanie.
2. We czwartek przypada Św. Łukasza Ewangelisty patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach Służby Zdrowia.
3. Zbliża się uroczystość Wszystkich  Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do tych świąt, a także o modlitwie za naszych bliskich zmarłych.
Jak co roku  w miesiącu listopadzie polecać będziemy naszych zmarłych w codziennych modlitwach, dlatego przyjmujemy na wypominki.
4. W  przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona jest na cele misyjne.

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u