Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. W naszej Ojczyźnie pod hasłem „Jan Paweł II – Patron Rodziny” przeżywamy XV Dzień Papieski. Po Mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia. 
2. W przyszłą niedzielę po Mszy o 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci kl. I i II.
3. W przyszłą niedzielę w Grodziszczu o 13.00 Msza św. Odpustowa ku czci Św. Jadwigi. Uroczystość przeniesiona z piątku.
4. We wtorek 13 –ty dzień miesiąca. Zapraszamy na ostatni w tym roku Wieczór Fatimski. Z tej racji nabożeństwo różańcowe w intencjach wynagradzających o 20.00. Następnie Msza św. w int. Czcicieli M.B. Fatimskiej i procesja z figurą M. B. 
5. Nabożeństwa Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku o 17.30-po różańcu Msza św.. W sobotę różaniec o 8.30; w niedzielę o 17.30. Różaniec dla dzieci ze szkoły podstawowej od poniedziałku do piątku o 16.30. 
6. W środę przypada Dzień Nauczyciela. Pamiętajmy o modlitwie w intencji wszystkich pracowników oświaty. Zapraszamy na różaniec w intencji pracowników oświaty.
7. W piątek 16 października 37 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II – modlić się będziemy o wierność dziedzictwu, które przekazał nam św. J.P II.
8. Akcja Katolicka i Poradnia Życia Rodzinnego zapraszają do udziału w pochówku dzieci zmarłych przed urodzeniem tzn. „Dzieci Utraconych” dnia 17.10. o godz. 14.00 na Cmentarzu Komunalnym w Świebodzinie. Pół godziny wcześniej rozpocznie się w kaplicy modlitwa różańcowa.
9. Dzisiaj Mszą św. o 18.00 rozpocznie się spotkanie kandydatów do bierzmowania – grupa ks. Rafała.
10. W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Odnowy w Duchu Św.; w piątek na spotkanie Biblijne. Natomiast spotkanie popielgrzymkowe rozpocznie się w piątek
różańcem o 17.30.
11. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do tych dni, a także o modlitwie za zmarłych. Jak co roku można zaopatrywać się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej. Karty można pobrać przy urnie oraz przy głównym wyjściu z kościoła. Na każdej karcie jest data – dzień w którym będą czytane imiona zmarłych. Wypominki będą od 3 do 21 listopada
po Mszy wieczornej.
12. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont kościoła.
13. W zakrystii do nabycia są kalendarze na nowy rok. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą nabyć można przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii.
14. Caritas Diecezjalna organizuje zbiórkę zużytego sprzętu AGD. Sprzęt będzie można składać od 19 do 21 października na podwórku przy plebanii.
15. Za ofiary składane na potrzeby parafii i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 12.10.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u