Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. 
2. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci – szkoła podstawowa -różaniec od poniedziałku do piątku o 16.30.
3. Dziś odbywa się pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna.
4. W poniedziałek Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. i spotkanie.
5. W środę na Różaniec, Mszę św. i spotkanie zapraszam Parafialną Radę Duszpasterską.
6. W czwartek Mszą świętą wieczorną w Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Świebodzinie rozpocznie się spotkanie Wolontariatu ŚDM.
7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy kolejny XV Dzień Papieski. W całej Polsce przeprowadzona będzie zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.
8. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do s. bierzmowania z grupy ks. Rafała rozpocznie się w niedzielę o godz. 18:00.
9. Przyłączmy się do Ogólnopolskiej Kampanii „POLA NADZIEI”, która służy propagacji idei Hospicyjnej. Zachęcamy do zakupu cebulek żonkili( minimum 1 zł) rozprowadzanych przez PZC. Pieniądze w ten sposób pozyskane przeznaczone są na hospicjum w Zielonej Górze. 
10. Ruch rodzin Nazaretańskich zaprasza do udziału w rekolekcjach dla małżeństw od 23 do 25 października w Rokitnie. Szczegóły na plakatach.
11. W zakrystii do nabycia kalendarze na 2016r. , oraz Gość Niedzielny i Niedziela .
12. Za ofiary składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 04.10.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u