Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci Św. Michała Archanioła. Suma Odpustowa z procesją o 12.00.; o 18.00 Msza św. Pontyfikalna z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania przez Ks. Bpa Stefana Regmunta.
2. W środę różaniec, Nowenna i Msza św. w intencji Czcicieli M. B. Nieustającej Pomocy.Po Mszy św. zapraszamy na katechezę na temat wiary.
3. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek na Mszę św. zapraszamy wszystkie grupy duszpasterskie na modlitwę się w intencji powołań oraz rozważania na temat liturgii. Po Mszy św. spotkanie PZC
4. Chorych ks. Maciej i ks. Marek odwiedzimy w sobotę od g. 7.00.
5. W piątek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Biblijne.
6. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci różaniec od poniedziałku do piątku o 16.30.We wtorek poświęcenie różańców dzieciom kl. II.
7. W przyszłą niedzielę Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po Mszy św. zbiórka do puszek na potrzeby ofiar konfliktu w Syrii.
8. Zapraszamy na pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Rokitna, która odbędzie się w niedzielę 6 października. Zapisy do czwartku w zakrystii, koszt przejazdu 15 zł. Wyjazd z parkingu przy plebanii.
9. W sobotę Imieniny obchodzi s. Faustyna. O 18.00 zapraszamy na Mszę św. w jej intencji.
10. Informujemy, że 10 października odbędzie się Msza św. z modlitwą o uzdrowienie z udziałem ks. Jarosława Cieleckiego. Będzie możliwość ucałowania relikwii bł. Jana Pawła II i
namaszczenia olejem św. Charbela.
11. Za ofiary składane na potrzeby parafii oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 29.09.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u