Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą   

1. Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. 
2. Decyzją ks. Bpa Diecezjalnego od 14 września w naszej parafii pracuje ks. Marek Ogrodowiak, którego serdecznie witam , życzę owocnej pracy i polecam Waszym modlitwom.
3. W przyszłą niedzielę po Mszy o 9.00. zmiana Tajemnic Żywego Różańca. 
4. Dzisiaj Msza o 18.00 rozpocznie się spotkanie kandydatów do bierzmowania – grupa ks. Rafała.
5. W przyszłą niedzielę o 12.00 zapraszamy na Mszę św. w intencjach ks. Rafała , który Imieniny obchodzi 29 września. 
6. Od jutra będą montowane maty grzewcze na ławkach, dlatego do piątku nie będzie Mszy św. o 9.00.
7. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Od niedzieli do piątku o 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W każdy czwartek pół godziny przed Mszą św. zapraszamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu.
8. Dziś rozpoczynamy Nowennę przed uroczystością św. Michała Archanioła.
9. We wtorek 29 września zapraszamy na uroczystość Odpustową ku czci św. Michała Archanioła. O 18.00 Msza św. Pontyfikalna w czasie której ks. Bp Paweł Socha udzieli Młodzieży sakramenty Bierzmowania. Po Mszy procesja eucharystyczna. Prosimy o przygotowanie sztandarów i feretronów, a dzieci o sypanie kwiatków w czasie procesji. Bardzo prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. 
10. Zapraszamy na pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Rokitna, która odbędzie się w niedzielę 4 października. Zapisy w zakrystii, koszt przejazdu 15 zł. 
11. Do nabycia kalendarze na 2016 r.: wielostronicowe po 5 zł., jednostronicowe po 2 zł.
12. W przyszłą niedzielę po mszy św. zbiórka do puszek na KUL i Instytut Teologiczny w Zielonej Górze. 
13. Parafia w Łagowie zaprasza na Rekolekcje Pompejańskie , a Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Dni z Ojcem Pio. Szczegóły na plakatach.
14. Za ofiary dzisiaj złożone na tacę , a przeznaczone na remont kościoła oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!.

Świebodzin 20.09.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u