Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Po Mszy o 10.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca. 
2. W każdą niedzielę na Mszę św. o 12.00 zapraszamy wszystkie dzieci. W kilku pierwszych ławkach chcielibyśmy widzieć dzieci kl. I i II przygotowujące się do I komunii św.
3. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Codziennie o 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W każdy czwartek pół godziny przed Mszą św. zapraszamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. 
4. W piątek na Mszę św. wieczorną i spotkanie zapraszamy młodzież pragnącą pogłębić swoją więź z Panem Bogiem i Kościołem. 
5. Trwa Nowenna przed uroczystością św. Michała Archanioła.
6. W niedzielę 29 września zapraszamy na uroczystość Odpustową ku czci św. Michała Archanioła. Suma odpustowa z procesją odbędzie się o 12.00. O 18.00 będzie Msza św. Pontyfikalna w czasie której ks. Bp Diecezjalny udzieli Młodzieży sakramenty Bierzmowania. Prosimy o przygotowanie sztandarów i feretronów, a dzieci o sypanie kwiatków w czasie procesji. Bardzo prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. 
7. Zapraszamy na pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Rokitna, która odbędzie się w niedzielę 6 października. Zapisy w zakrystii, koszt przejazdu 15 zł. 
8. Do nabycia kalendarze na 2014 r.: wielostronicowe po 5 zł., jednostronicowe po 1 zł.
9. Informujemy, że 10 października odbędzie się Msza św. z modlitwą o uzdrowienie z udziałem ks. Jarosława Cieleckiego. Będzie możliwość ucałowania relikwii bł. Jana Pawła II i namaszczenia olejem św. Charbela.
10. W czerwcu planowana jest pielgrzymka do Włoch. Szczegóły u ks. Macieja.
11. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na KUL. 
12. Za ofiary złożone w zeszłą niedzielę a przeznaczone na remont dachu i organów w kwocie 5300 zł oraz wszelkie wsparcie i życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 22.09.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u