Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj  XXIX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym, XXXIII rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża. Parafia Miłosierdzia Bożego zaprasza dzisiaj o 19.00 na Koncert Papieski. Szczegóły na ulotkach przy wyjściu
2. Młodzież, która przyjęła 4 października Sakrament Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Różaniec Mszę św. Po Mszy św. rozdanie pamiątek i zaświadczeń.
3.We wtorek 18.X święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. Różaniec w intencji pracowników Służby Zdrowia.
4. W czwartek w liturgii wspominamy św. Jana Kantego. Jest to dzień Imienin naszego wikariusza ks. Jana. Na modlitwę różańcową i Mszę św. w intencji Solenizanta zapraszamy w środę 20.X o 17.30.
5. W sobotę 22 X zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe Grupę Błękitną .Spotkanie rozpocznie się o 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia.
6. W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II. Z tej racji o 16.30 zapraszamy na czuwanie modlitewne wg myśli Jana Pawła II, następnie Msza św. i po Mszy montaż słowno -muzyczny przygotowany przez uczniów Katolickiego Zespołu Edukacyjnego.
7. Nabożeństwa Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku o 17.30, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30; w niedzielę o 17.30. Dla dzieci ze szkoły podstawowej o 16.30.
8. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu przez korzystanie z sakramentu pokuty a także o modlitwie za zmarłych. Jak co roku prosimy o zaopatrywanie się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona na cele misyjne.
10. Za ofiary składane na potrzeby parafii a dzisiaj przeznaczone na remont dachu kościoła serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! Dziękujemy także za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na Fundusz Stypendialny w kwocie 2250,00zł.
 
Świebodzin 16.10.2011, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u