Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

1. W naszej wspólnocie witamy nową siostrę zakonną, s. Faustynę, życzymy siostrze wielu darów i łask umacniających w posługiwaniu.
2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 10.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
3. Od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę Nabożeństwo Różańcowe dla młodzieży i dorosłych o 17.30, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30.
Dla dzieci ze szkoły podstawowej o 16.30. 
4. Zbliża się się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu przez korzystanie z sakramentu pokuty, a także o modlitwie za zmarłych.
Jutro  rozpoczynamy Nowennę za zmarłych w czyśćcu cierpiących. A jak co roku prosimy o zaopatrywanie się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
5. Nabożeństwo Medjugoryjskie w czwartek od 17.00. Zapraszamy do wspólnej Modlitwy różańcowej.
6. Dzisiaj początek Tygodnia Misyjnego. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tace przeznaczone będą na cele misyjne.
7. Do wtorku możemy zgłaszać nasze zapotrzebowanie na Pisma Święte i KKK w promocyjnych cenach. Oferta  w zakrystii
8. Za ofiary składane na potrzeby parafii, zwłaszcza na remont dachu i organów  serdecznie dziękujemy, jak również na fundusz Nowego Tysiąclecia w kwocie 1565 zł. Bóg zapłać.   

Świebodzin 21.10.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u