Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
2. Dzisiaj po Mszy o 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci kl. I i II.
3. Nabożeństwo Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci
ze szkoły podstawowej o 16.30. 
4. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do tych dni, a także o modlitwie za zmarłych. Jak co roku można zaopatrywać się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej. Karty można pobrać przy urnie oraz przy głównym wyjściu z kościoła. Na każdej karcie jest data – dzień w którym będą czytane imiona zmarłych. Wypominki będą od 3 do 21 listopada po Mszy wieczornej.
5. Dzisiaj początek Tygodnia Misyjnego. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tace przeznaczone będą na cele misyjne. 
6. Zapraszamy na spotkanie Biblijne w czwartek po Mszy wieczornej.
7. Caritas Diecezjalna w ramach akcji PODARUJ CIEPŁO organizuje zbiórkę zużytego sprzętu AGD. Wszystkie urządzenia posiadające wtyczkę, a nie potrzebne prosimy składać 19 i 20 października na podwórku przy plebanii. 
8. Biuro PZC czynne w czwartki od 16. 00 do 17.00 w kancelarii parafialnej.
9. W zakrystii do nabycia są kalendarze na nowy rok. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą nabyć można przy wyjściu z kościoła oraz w zakrystii.
10. Sanktuarium Miłosierdzia B. zaprasza we wtorek o 17.45 na wieczór modlitewny z o. Pio. szczegóły na plakacie.
11. Za ofiary złożone na Fundusz Stypendialny – 1200zł, składane na potrzeby parafii, a dzisiaj przeznaczone na remont kościoła serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.

Świebodzin 18.10.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u