Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 10.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
2. Nabożeństwo Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci ze szkoły podstawowej o 16.30. 
3. Zbliża sie się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu przez korzystanie z sakramentu pokuty, a także o modlitwie za zmarłych. W czwartek rozpoczynamy Nowennę za zmarłych w czyśćcu cierpiących. A jak co roku prosimy o zaopatrywanie się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
4. Dzisiaj początek Tygodnia Misyjnego. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tace przeznaczone będą na cele misyjne.
5. Akcję Katolicką i nie tylko zapraszamy w środę na mszę św. wieczorną oraz kolejną katechezę o wierze
6. Osoby dorosłe, pragnące przystąpić do sakramentu bierzmowania, zapraszamy na pierwszą katechezę formacyjną w najbliższy czwartek po mszy św. wieczornej. Spotkanie na plebanii. 
7. Na koniec czerwca zaplanowana jest pielgrzymka do Włoch. Program pielgrzymki, informacje i zapisy u ks. Macieja.
8. Za ofiary składane na potrzeby parafii, a dzisiaj przeznaczone na remont organów serdecznie dziękujemy. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na Dzieło Nowego Tysiąclecia w kwocie 1400zł. Bóg zapłać. 

Świebodzin 20.10.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u