Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego.
 2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 8.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 3. Jutro jak w każdy 22 dzień miesiąca – rozpoczynamy nowennę do św. Charbela. Po każdej Mszy modlitwy przez jego wstawiennictwo i bł. Jego relikwiami.
 4. Dzisiaj o 15.00 Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – gr. młodsza.
 5. Dzisiaj o 19.00 w naszym kościele odbędzie się koncert w ramach VIII Festiwalu MUSICA MISERICORDIA . Szczegóły na plakatach i folderach.
 6. W poniedziałek wspomnienie liturgiczne św. Jana Pała II.
 7. Nabożeństwo Różańcowe dla młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku i w niedzielę o 17.30, po różańcu Msza św. W sobotę różaniec o 8.30. Dla dzieci o 16.30.
 8. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy o duchowym przygotowaniu do tych dni, a także o modlitwie za zmarłych. Jak co roku można zaopatrywać się w karty wypominkowe, na których wypisujemy imiona zmarłych polecanych we wspólnej modlitwie różańcowej. Wypełnione karty w kopertach wrzucamy do urny przy ołtarzu Matki Bożej. Karty można pobrać przy urnie oraz przy głównym wyjściu z kościoła. Na każdej karcie jest data – dzień w którym będą czytane imiona zmarłych. Wypominki będą od 4 do 24 listopada po Mszy wieczornej. Zapraszamy do modlitwy i przyjęcia komunii za swoich zmarłych w wyznaczonym dniu.
 9. Zapraszamy wszystkich – małych i dużych – na Marsz i Bal ze Świętymi, który rozpocznie się 31.X o 17.00 na Mszą św. w naszym kościele. Szczegóły na plakatach.
 10. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela. W nich ciekawe artykuły GN: Antonina Krzysztoń: Przeżyłam dwa nawrócenia; Abp Romero – za co został świętym; ND: Europo, co zrobiłaś ze swoim chrztem?, Tajemnica dwóch świętych papieży; Płyta z filmem: „Wojna totalna. Zabić jak najwięcej”.
 11. W przyszłą niedzielę, 28 października X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, tego dnia zbiórka do puszek na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”
 12. Pielgrzymka autokarowa do Włoch, organizowana przez parafię w Opalewie, szczegóły w zakrystii.
 13. Do nabycia są jeszcze cebulki żonkili na hospicjum Gorzowskie, cena 1,5 zł.
 14. Za ofiary dzisiaj złożone, a przeznaczone na remont Domu Sióstr serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać! W przyszłą niedziele taca przeznaczona będzie na cele misyjne.

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u