Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Na Mszę św. o 15.00 i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z gr. ks. Macieja i ks. Marka.
2. W każdą niedzielę na Mszę św. o 12.00 zapraszamy wszystkie dzieci. Kilka pierwszych ławkach prosimy zostawić dzieciom kl. I i II przygotowującym się do I komunii św. 
3. Zapisy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. II gimnazjum odbędą się: kl. A, B, C, D we wtorek, pozostałe klasy w środę po Mszy św. wieczornej.
4. W środę 18 września zapraszamy na Mszę św. o 9.00 w intencji Sybiraków.
5. Świebodziński Związek Kresowian zaprasza we wtorek -17 września o 18.00 na Mszę św. – na cmentarzu przy Pomniku Nekropolii Kresowych – za pomordowanych Rodaków. Szczegóły na plakacie.
6. W środę wspomnienie św. Stanisława Kostki Patrona Młodzieży i Patrona Polski. Na Mszę św. zapraszamy młodzież, ministrantów i lektorów, scholę oraz kandydatów do s. bierzmowania. Po Mszy zapraszamy kolejną katechezę – szczególnie małżonków.
7. Już dzisiaj zapraszamy na uroczystość Odpustową ku czci św. Michała Archanioła, która odbędzie się w niedzielę 29 września. Suma odpustowa z procesją odbędzie się o 12.00. O 18.00 będzie Msza św. Pontyfikalna w czasie której ks. Bp Diecezjalny udzieli Młodzieży sakramenty Bierzmowania. Prosimy o przygotowanie sztandarów i feretronów, a dzieci o sypanie kwiatków w czasie procesji. Bardzo prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. Nowennę przed uroczystością św. Michała rozpoczniemy 20 września.
8. Z racji odpustu zmiana tajemnic Żywego Różańca odbędzie się w niedzielę 22 września po Mszy o 10.30.
9. Można zamawiać intencje na 2014 r.
10. Zapraszamy na XXXIII Pieszą Pielgrzymkę do Rokitna, która wyruszy w sobotę 21 września o 6.00. Dla lepszej organizacji prosimy o wcześniejsze zapisy w zakrystii i wpłatę 15 zł na organizację pielgrzymki.
11. Do nabycia kalendarze na 2013 r.- wielostronicowe po 5 zł.; jednostronicowe 2 zł.
12. W przyszłą niedzielę po mszy św. zbiórka do puszek na KUL i Instytut Teologiczny w Zielonej Górze.
13. Zapraszamy na spotkanie z socjologiem p. Prof. Zdzisławem Krasnodębskim. Szczegóły na plakacie.
14. Za ofiary dzisiaj złożone na tacę , a przeznaczone na remont organów oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
Świebodzin 15.09.2013, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u