Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą

Zapraszamy we wtorek na nabożeństwo do Św. Michała Archanioła, w środę na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy w czwartek na adorację N.S.; od niedzieli do piątku o 15.00 na koronkę do B. Miłosierdzia.W środę  9 września przypada Rocznica Poświecenia Kościoła Katedralnego w Gorzowie Wlkp.W każdą niedzielę na Mszę św. o 12.00 zapraszamy wszystkie dzieci. W kilku pierwszych ławkach chcielibyśmy widzieć dzieci kl. I i II przygotowujące się do I komunii św.  W przyszłą niedzielę po Mszy o 12.00 spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci kl. I i II, dotyczące I Komunii Św.Odnowa w Duchu Św. zaprasza w poniedziałek na Mszę św. i spotkanie.W czwartek o 16.30 spotkanie młodszych ministrantów i chętnych którzy chcieliby służyć przy ołtarzu. Dzieci ze szkoły podstawowej, które pragną pogłębić swoja przyjaźń z Panem Jezusem  poprzez wspólną modlitwę, spotkania, aktywne uczestnictwo we Mszy świętej, zapraszamy na spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w sobotę o godz. 10.00. w świetlicy Szkoły Katolickiej. Scholę i chętnych do śpiewu i posługi w tej grupie zapraszamy w sobotę o 11.00.W czwartek na Mszę wieczorną zapraszamy Wolontariuszy ŚDM oraz chętnych, którzy chcieliby włączyć się w to dzieło.Obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania- grupa ks. Marka – odbędzie się w piątek o 18.00  w kościele.W sobotę 19 września o 6.00 wyruszy XXXV Piesza Pielgrzymka do Rokitna. Dla lepszej organizacji prosimy o wcześniejsze zapisy w zakrystii i wpłatę 20 zł na  organizację pielgrzymki- min. za przejazd autokarem.Do nabycia kalendarze na 2016 r.: jednostronicowe po 2 zł. wielostronicowe po 5 zł.W  piątek 11 września  o 19.00 w  parafii Matki Bożej – sala Domu Parafialnego- rozpocznie się Kurs Przedmałżeński.W sobotę o 11.00 do Sanktuarium Miłosierdzia zapraszamy młodzież na Rejonowy Dzień MłodychJest księga intencji na 2016 r. Najczęściej wierni proszą o Mszę w niedzielę lub w tygodniu wieczorem. Nie zawsze się to udaje bo te godziny są zajęte. Aby rozszerzyć te możliwości planujemy, aby od września 2016 r. od poniedziałku do piątku nie było Mszy o 9.00 , a będą przyjmowane dwie intencje o 18.00.Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 08.09.2015, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u