Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
2. Serdecznie dziękujemy za zorganizowany przez Akcję Katolicką w zeszłą niedzielę Festyn Parafialny. Panu Bogu za piękna pogodę. Młodzieży, Paniom i Panom na czele z prezesem AK –
p. Ryszardem Łotarewiczem i jego współpracownikami, Parafialnemu Zespołowi Caritas składamy serdeczne Bóg zapłać za trud przygotowania i przeprowadzenia V Festynu Św. Michała. Zebrane przy tej okazji ofiary to około 14 tyś zł. Wszystkim sponsorom i ofiarodawcom pysznych ciast i innych produktów również serdeczne dziękujemy. Bóg zapłać!
3. W każdą niedzielę na Mszę św. o 12.00 zapraszamy wszystkie dzieci. W kilku pierwszych ławkach chcielibyśmy widzieć dzieci kl. I i II przygotowujące się do I komunii św. W przyszłą niedzielę po Mszy o 12.00 spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci kl. I i II.
4. Dzieci ze szkoły podstawowej, które pragną pogłębić swoja przyjaźń z Panem Jezusem poprzez wspólną modlitwę, spotkania, aktywne uczestnictwo we Mszy świętej, zapraszamy na spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w sobotę o godz. 10.00. w świetlicy Szkoły Katolickiej.
5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum dzisiaj o 15.00 ;z kl. I szkoły średniej dzisiaj o 18.00 w kościele. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św.
6. Zapisy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędą się: kl. A,B,C,D w poniedziałek; pozostałe klasy we wtorek po Mszy św. wieczornej.
7. W środę na Mszę św. i spotkanie zapraszam PZC.
8. W czwartek – trzynasty dzień miesiąca. Zapraszamy na Wieczór Fatimski. Nie będzie Mszy św. o 18.00.O 20.30 modlitwa różańcowa o 21.00 Msza św. i procesja z figurą M.B.Fatimskiej.
9. W piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Krzyża.
10. W sobotę 22 września o 6.00 wyruszy XXXI Piesza Pielgrzymka do Rokitna. Dla lepszej organizacji prosimy o wcześniejsze zapisy w zakrystii i wpłatę 15 zł na organizację pielgrzymki.
11. W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca taca przeznaczona na remont organów i dachu w naszym kościoła.
12. Do nabycia kalendarze na 2013 r.: jednostronicowe po 2 zł. wielostronicowe po 5 zł.
13. W niedzielę 16 września Msza św. o 18.00 w naszym kościele rozpocznie się Kurs Przedmałżeński.
14. Sanktuarium Miłosierdzia Bożego zaprasza na Festyn Rodzinny, który odbędzie się w dniach 15 i 16 września przy Figurze Chrystusa Króla
15. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Świebodzin 09.09.2012, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u