Ogłoszenia Duszpasterskie na  XXIII Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj  XXIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Na Mszę o 13.15 dzieci kl. 0 i I zapraszamy z tornistrami i przyborami szkolnymi, które pbłogosławimy.
2. W każdą niedzielę na Mszę św. o 13.15 zapraszamy wszystkie dzieci. W kilku pierwszych ławkach chcielibyśmy widzieć dzieci kl. I i II przygotowujące się do I komunii św.
3. Dzisiaj o 16.00 Msza św. dla osób głuchych i niedosłyszących.
4. Pragniemy podziękować za zorganizowany przez Akcję Katolicką w zeszłą niedzielę Festyn Parafialny. Panu Bogu za piękna pogodę. Młodzieży, Paniom i Panom na czele z prezesem
AK – p. Ryszardem  Łotarewiczem i jego współpracownikami, Parafialnemu Zespołowi Caritas składamy serdeczne Bóg zapłać za trud przygotowania i przeprowadzenia Trzeciego Festynu
Św. Michała. Wszystkim sponsorom i ofiarodawcom za ofiary złożone na renowację naszego kościoła również serdeczne Bóg zapłać!
5. W środę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.
6. W czwartek 9 września  Rocznica Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Gorzowie Wlkp.
7. Organizujemy wyjazd na Diecezjalne Dni Młodych w Międzyrzeczu, które w tym roku są organizowane na wzór spotkań w Lednicy. Koszt 5 zł, zapisy w zakrystii.
8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum odbędzie się w czwartek 9 września o 18.00 w kościele, natomiast z kl. I i II szkoły średniej (wszystkie grupy)
w niedzielę 12 września o 18.00 w kościele. Spotkania rozpoczynają się Mszą św.
9. Osoby dorosłe, które z różnych względów nie przyjęły jeszcze s. bierzmowania, a chciałyby to uczynić prosimy o zgłoszenie się  w środę o 19.00 na plebanii.
10. Do nabycia kalendarze na 2011 r.: jednostronicowe po 1 zł. , wielostronicowe po 3 zł.
11. W niedzielę 19 września o 18.00 w parafii M.B. Królowej Polski rozpocznie się Kurs Przedmałżeński.
12. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.
13. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
 
Świebodzin 5.09.2010, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u