Ogłoszenia Duszpasterskie na XXI Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz.10.30.
3. Przypominamy i zapraszamy na III Parafialny, Rodzinny Festyn Michała, który rozpocznie się w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 12.30 odprawioną w intencji Organizatorów i Uczestników.
Na czas festynu zostanie zamknięty ruch ul. Szpitalną, na co uzyskano stosowne pozwolenie. Ulica będzie zamknięta od godz. 8.oo do 22.oo. Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu festynu. Osoby które chcą  się jeszcze włączyć w to dzieło (przez dostarczenie ciast i innego prowiantu, czy osobiste zaangażowanie) proszone są o zgłaszanie się po Mszach św. w zakrystii i na zebranie  przed festynem  w środę o godz. 19.oo na plebanii.
4. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Codziennie przed Mszą św. na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. 
5. W czwartek 26 sierpnia przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o 7.30, 9.00 i 18.00.
6. Ojciec Jan Góra organizator Lednicy Młodzieżowej  już po raz siódmy zaprasza  Seniorów 4 września 2010r. na duchowe przeżycie Lednicy, na przyjęcie Chrystusa na polach lednickich. To spotkanie na polach lednickich ma taki sam wymiar jak dla Młodzieży w czasie Zesłania Ducha Świętego. Wyjazd  4 września 2010r. (sobota)  godz. 8.00 spod kościoła   św. Michała, powrót tego samego dnia ok. godz. 21.00. Koszt wyjazdu 35zł. Zapisy w zakrystii lub u ks. proboszcza
7. Od jutra do koszów przy wyjściu z kościoła  można składać przybory szkolne. Parafialny Zespół Caritas rozdzieli je wśród dzieci z rodzin potrzebujących naszego wsparcia. Ofiarodawcom dziękujemy – Bóg zapłać ! Akcje „Z uśmiechem do szkoły” będziemy kontynuować również w przyszłą niedzielę i w czasie festynu parafialnego.
8. Trwa sierpień miesiąc abstynencji alkoholowej.
9. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
10. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!
 
Świebodzin 22.08.2010, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u