Ogłoszenia duszpasterskie na XXI Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. W przyszłą niedzielę po Mszy o 10.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
2. We wtorek uroczystość Najświętszej Maryii Panny Częstochowskiej.
3. W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. Przypominamy o autokarowej Pielgrzymce Seniorów do Lednicy w sobotę 6 września. Szczegóły na plakatach. Zapisy u Ks. Dariusza.
5. Kancelaria parafialna czynna: we wtorek, czwartek i piątek od 16.00 do 17.30 w środę od 10.00 12.00. Intencje Mszalne prosimy zamawiać po Mszy św. w zakrystii.
6. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. Do korzystania z Sakramentu Pokuty zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież, którzy już wkrótce rozpoczną Nowy Rok Szkolny.
7. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
8. W związku z kataklizmami, które dotknęły ludzi w Polsce i na Ukrainie oraz działaniami wojennymi Gruzji Ks. Bp Diecezjalny zwraca się z prośbą o pomoc dla ofiar tych wydarzeń. Zbiórka pieniędzy do puszek na ten cel odbędzie się w przyszłą niedzielę 31 sierpnia po każdej Mszy św.

Proboszcz ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u