Ogłoszenia Duszpasterskie na XXI Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. 
2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz.10.30. Również w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 12.30 odprawioną w intencji Organizatorów i Uczestników rozpocznie się festyn parafialny. Na czas festynu zostanie zamknięty ruch ul. Szpitalną, na co uzyskano stosowne pozwolenie.Ulica będzie zamknięta od godz. 8.oo do 22.oo. Osoby które chcą jeszcze pomóc w przygotowaniu festynu proszone są o zgłoszenie się na zebraniu przed festynem w środę o godz. 19.oo na plebanii.
3. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Codziennie przed Mszą św. na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W środę 26 sierpnia przypada uroczystość NMP Częstochowskiej.
4. Z racji Roku Kapłańskiego w każdy czwartek pół godziny przed Mszą św. zapraszamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu.
5. W poniedziałek 24.08.2009 w Opalewie o godz. 18.30 w kościele rozpoczyna się kurs przed małżeński.                                                                                                             
6. Pierwsza próba chóru po wakacyjnej przerwie odbędzie się 28.08.2009 w piątek o godz. 18.30 w sali przy Placu Chopina 4.                                                                                      
7.  Dziś do koszów przy wyjściu można składać przybory szkolne. Caritas parafialna rozdzieli je wśród dzieci z rodzin potrzebujących naszego wsparcia. Ofiarodawcom dziękujemy – Bóg zapłać ! Akcje „Z uśmiechem do szkoły” będziemy kontynuować również w przyszłą niedzielę i w czasie festynu parafialnego.
8. Trwa sierpień miesiąc abstynencji alkoholowej.                                                                       
9. Ojciec Jan Góra organizator Lednicy Młodzieżowej  już po raz szósty zaprasza Wszystkich Seniorów 5 września 2009r. na duchowe przeżycie Lednicy. Wyjazd 5 września 2009r. (sobota)  godz. 8.00 spod kościoła św. Michała, powrót tego samego dnia ok. godz. 21.00. Koszt wyjazdu 45zł. Zapisy w zakrystii lub u ks. Dariusza. Są jeszcze wolne miejsca!!!
10. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
11. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!

Świebodzin 23.08.2009, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u