Ogłoszenia Duszpasterskie na XX Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj uroczystość Wniebowzięcia NMP – Patronki naszej diecezji. Pielgrzymka Rolników i Dożynki Diecezjalne w Rokitnie.
2. Jutro dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Stefana Regmunta.  Pamiętajmy o Solenizancie w modlitwie.
3. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Codziennie przed Mszą św. na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
4. W czwartek pół godziny przed Mszą św. zapraszamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu.
5. W związku z przejściem ks. Leopolda do parafii w Gorzowie  Wlkp.i ks. Dariusza do parafii w Gubinie, zapraszam w przyszła niedzielę na Mszę św. o 12.30 w czasie której podziękujemy  księżom za pracę w naszej parafii i prosić będziemy o błogosławieństwo Boże  w duszpasterskiej pracy w nowych parafiach.
6. Trwa  sierpień – miesiąc abstynencji alkoholowej.
7. Ojciec Jan Góra organizator Lednicy Młodzieżowej  już po raz siódmy  zaprasza  Seniorów 4 września 2010r. na duchowe przeżycie Lednicy, na przyjęcie Chrystusa na polach lednickich. To spotkanie na polach lednickich ma taki sam wymiar jak dla Młodzieży w czasie Zesłania Ducha Świętego. Wyjazd  4 września 2010r. (sobota) godz. 8.00 spod kościoła św. Michała, powrót tego samego dnia ok. godz. 21.00. Koszt wyjazdu 35zł. Zapisy w zakrystii lub u ks. proboszcza.
8. Parafia Królowej Polski organizuje pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Świętej Lipki w dniach 9 do 11września. Koszt 220.00 zł, szczegóły na plakacie.
9. Za ofiary składane na potrzeby parafii a dziś przeznaczone na remonty w parafii  serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
10. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!
 
Świebodzin 15.08.2010 Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u