Ogłoszenia Duszpasterskie na XX Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
2. Przypominamy i zapraszamy na VII Parafialny, Rodzinny Festyn Michała, który odbędzie się w niedzielę 31 sierpnia .Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu festynu. Osoby które chcą się włączyć w to dzieło( przez dostarczenie ciast , pierogów, krokietów czy osobiste zaangażowanie) proszone są o zgłaszanie się po Mszach św. w zakrystii. Zapraszamy także na spotkanie, które odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej na plebanii.
3. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek przed Mszą św. na adorację Najświętszego Sakramentu. Codziennie o 15.00 w Godzinie Miłosierdzia na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. 
4. Do jutra trwa zbiórka przyborów szkolnych pod hasłem: Z UŚMIECHEM DO SZKOŁY. Przybory prosimy składać do koszy przy wejściach do kościoła.
5. Trwa sierpień miesiąc abstynencji alkoholowej. 
6. Za ofiary złożone dzisiaj na remont kościoła i wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
7. Katolickie Przedszkole przy ul. Szpitalnej 3 oferuje miejsca w żłobku. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.
8. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże! 

Świebodzin 17.08.2014, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u