Ogłoszenia Duszpasterskie na XVIII Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj  XVIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
2. W poniedziałek 2 sierpnia odpust Porcjunkuli.
3. W piątek  6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego.
4. W tym tygodniu I czwartek , piątek  i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań , w piątek i sobotę w intencjach wynagradzających. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. 
5. Chorych ks. Darek odwiedzi w sobotę od 8.00. Ks. Leopold w późniejszym terminie.
6. Rozpoczął się  sierpień – miesiąc abstynencji alkoholowej.
7. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na KUL.
8. W poniedziałek przypada 2 rocznica śmierci ks. Benedykta. Zapraszamy na Mszę św. w naszym kościele o 18.00. Natomiast we wtorek 3 sierpnia o 20.00 zostaną poświecone nagrobki ks. Benedykta i ks. Bogusława ufundowane przez społeczność Świebodzina. Następnie przy grobach księży odprawiona zostanie Msza św. w intencji zmarłych Duszpasterzy i Ofiarodawców pomników. Przy tej okazji Ofiarodawcom i p. Ryszardowi  Łotarewiczowi, który koordynował  działania i sfinalizował powstanie pomników serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!. Na te uroczystości 3 sierpnia we wtorek o 20.00 przy kaplicy cmentarnej wszystkich serdecznie zapraszamy.
9. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże! 
 
Świebodzin 01.08.2010, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u