Ogłoszenia Duszpasterskie na XVIII Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj  XVIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
2. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Codziennie przed Mszą św. na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
3. Z racji Roku Kapłańskiego w każdy czwartek pół godziny przed Mszą św. zapraszamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu.
4. W czwartek 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego.
5. W tym tygodniu I czwartek i piątek  miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą.
6. Trwa  sierpień – miesiąc abstynencji alkoholowej.
7. Ojciec Jan Góra organizator Lednicy Młodzieżowej  już po raz szósty zaprasza Wszystkich Seniorów 5 września 2009r. na duchowe przeżycie Lednicy, na przyjęcie Chrystusa na polach lednickich. To spotkanie na polach lednickich ma taki sam wymiar jak dla Młodzieży w czasie Zesłania Ducha Świętego. Wyjazd 5 września 2009r. (sobota) godz. 8.00 spod kościoła św. Michała, powrót tego samego dnia ok. godz. 21.00. Koszt wyjazdu 45zł. Zapisy w zakrystii lub u ks. Dariusza.
8.  W imieniu Kustosza Sanktuarium Ks. Prałata Sylwestra Zawadzkiego zapraszamy na uroczystość przyjęcia relikwii bł. Michała Sopoćki. Uroczystość odbędzie się 9 sierpnia o 11.00 w kościele Miłosierdzia Bożego.
9. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na KUL.
10. Za ofiary składane na potrzeby parafii serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
11. Zachęcamy do zakupu bardzo ładnie wydanego albumu o naszym kościele. Kupując album wspieramy renowację naszego kościoła.
12. Gościom i Parafianom życzymy owocnego i błogosławionego odpoczynku. Szczęść Boże!
 
Świebodzin 02.08.2009, Proboszcz Ks. Zbigniew Nosal

Archiwum Ogłoszeń

image_pdfimage_print

W Niedzielę Msze św. o 8.30, 10.30, 12.00, 15.00  i 18.00

Msze św. od poniedziałku do soboty o 7.00  i  18.00
Zgodnie z zarządzeniem premiera  od 07 listopada 2020 r. obowiązuje limit osób w kościołach i innych miejscach sprawowania kultu religijnego. W naszym kościele przebywać może 65 osób , przy zachowaniu dystansu 1,5m i zasłanianiu  usta i nos.

Wydruk pochodzi z Oficjalnej strony parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie - http://michael.swiebodzin.pl/

Motyw Michael Parafii pw. świętego Michała Archanioła w Świebodzinie
stat4u